Pogba ve Neymar Modern Warfare 2’ye Gelebilir

Ünlü futbol yıldızları Pogba ve Neymar Çağdaş Warfare 2’ye gelecekmiş üzere görünüyor. Activision yahut Infinity Ward cephesinden şimdi mevzuya ait bir açıklama gelmemiş iken, bu durumun enteresan bir sürpriz olduğu da gerçek. Ayrıntılar haberimizde.

Call of Duty, birçok ünlü oyuncunun ve karakterin yolunun düştüğü bir seri. Mesela Kit Harington, King Kong, Godzilla, Terminator serisinden T-800 ve T-1000 modelleri, bunlardan kimileri olarak akıllara geliyor.

Pogba ve Neymar Çağdaş Warfare 2 Oyununda Karşımıza Çıkabilir

Dizi ve sinema kesiminden sonra, artık de futbol topluluğundan iki tanınmış isim de Çağdaş Warfare 2 oyununa operatör olarak gelecekmiş üzere görünüyor. Şimdilik resmi olarak teyit edilmemiş, ESPNFC Twitter hesabı üzerinden imgeleri paylaşılmış olan isimler, Brezilyalı Neymar Jr. Ve Fransız Paul Pogba olacak.

Veri madencilerinin yaptıkları keşif sonucunda yapılan bu paylaşımın akabinde, görseller elli beş binden fazla beğeni aldı. İşin enteresan yanı, TheGhostOfHope isimli Twitter hesabı üzerinden yapılan bir öbür paylaşım ile şimdi resmiyet kazanmamış daha öbür futbolcuların isimleri de listelenmiş. Bu futbolcuların ortasında, Messi de göze çarpıyor.

Görünüşe nazaran, Arjantinli yıldız PUBG Mobile sonrasında Activision ile de işbirliğine gitmiş. Elbette bunun için, yapılacak olan resmi açıklamayı beklememiz gerekecek.

Peki siz bu hususta ne düşünüyorsunuz? Futbol topluluğundan kıymetli isimlerin, mümkün bir biçimde Çağdaş Warfare 2 oyununa operatör olarak gelmeleri hoşunuza sarfiyat mi? Fikirlerinizi yorum kısmında bizlerle ve başka takipçilerimiz ile paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu