GTA Online The Criminal Enterprises Güncellemesi Geliyor

GTA Online The Criminal Enterprises güncellemesi önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacak. Bunun öncesinde, resmi internet sayfası üzerindeki paylaşımı ile yayınlanacak olan yeni güncellemeyle ilgili ayrıntıları sundu.

Geçtiğimiz haftalarda Amerika menşeli yayıncı Red Dead Online için sunduğu takviyesi neredeyse kestiğini açıklamış olsa da, GTA Online tarafı tıpkı bahtı paylaşmayacak. Bahsi geçen The Criminal Enterprises güncellemesi, 26 Temmuz 2022 tarihinde oyuncuların erişimine açılacak.

GTA Online The Criminal Enterprises Güncellemesi Detayları

Rockstar Games Newswire tarafından verilen ayrıntılara bakılırsa, cürüm meslekleri değerli ölçüde genişleyecek. Yeni vazifelerin ve geliştirmelerin yanı sıra, oyuncuların IAA casusu dahil farklı rollere bürünecekleri yeni Contract Mission’lar da eklenecek.

Yaz boyunca oyuncuların alacakları ödemeler arttırılacak ve yeni modlar, araçlar, özel etkinlikler ve gelecek iken, hangi kabahat mesleğini seçerseniz seçin, özel seanslardaki tüm iş aktivitelerini oynayabilmeniz mümkün olacak.

Verilen öteki ayrıntılara nazaran de yöneticiler, limana özel bir kargo bıraktıkları için yeni bir yan teçhizat elde etmenin yanı sıra, yeni bir işçi müdürü olan Lupe’u yanlarına alacaklar. Ayrıyeten Source Missions kısmına iki yeni özel kargo kaynağının eklenecek. MC President olan ve kulübünde Custom Bike Shop bulunan motorlular, artık müvekkillerinin motorlarını modifiye edebilecekler. Teslimat sonrasında da GTA$ ve RP kazanacaklar. Bununla birlikte iki yeni kulüp kontratı da Bar Resupply misyonu ile oyuna eklenecek.

Gunrunner’lar Ammu-Nation’a günlük teslimat yaparak fazladan kredi ve iki yeni Resupply vazifesi alacak. Gece kulübü sahipleri iki yeni Club Management vazifesi alacak ve ambar için mal tedariği vazifeleri için Yohan yahut Club Management misyonları için Tony ile konuşabilecekler.

Son olarak, Heists ve The Doomsday Heists, Race ve Adversary modları için ödemelerin arttırılması dahil Rockstar Games tarafından planlanan daha fazla yenilik bizleri bekleyecek. Bakalım Rockstar Games bizler için daha diğer neler planlıyor? Gelişmeleri takipteyiz.

Başa dön tuşu