GTA, kısa süreliğine oyunculara 1 milyon dolar sunuyor!

Rockstar Games‘in en bilinen oyunlarından biri olan (Grand Theft Auto) GTA serisinin, internet üzerinden oynanan versiyonu GTA Online, oyuna giren her oyuncuya, oyun içinde kullanmaları için 1 milyon dolar para veriyor.

GTA, kısa müddetliğine oyunculara 1 milyon dolar sunuyor!

Geçtiğimiz günlerde sizlere (Grand Theft Auto) GTA serisinin, merakla beklenen son versiyonu GTA 6‘nın çıkış tarihi ve fiyatının sızması ile ilgili bir haber yayınlamıştık. Sızıntının, gerçek varsayımları ile bilinen ünlü perakende satış platformu Gamewhere tarafından ortaya çıkmıştı. Grand Theft Auto artık de yeni bir sürpriz ile karşımıza çıkıyor.

GTA Online oyuncularına kısa müddetliğine 1 milyon dolar oyun parası veriyor. Grand Theft Auto Online, Grand Theft Auto V’in çok oyunculu modudur. Oyuncuların 1 milyon doları alabilmeleri için yalnızca 12 Şubat’tan evvel oyuna giriş yapmaları kâfi. Oyuna girdiğinizde 1 milyon dolarınız Maze Bank hesabınıza 72 saat içerisinde yansıtılıyor. 1 milyon dolar, oyuna geçtiğimiz yılın Eylül ayında eklenen Benefactor Kieger gibi araçları almak için elbette kâfi değil, fakat fiyatsız olarak gelen bir para olduğunu ve bu para ile yapılabilecek birçok şey olduğunu düşünürsek tekrar de oyuncuları memnun etmek için kâfi.

Bilmeyenler için belirtelim; 2019 yılının Aralık ayı, Diamond Casino Heist’in oyuna eklenmesi ile bir arada en başarılı ayını yaşamıştı. Oyunun faal oyuncu sayısı doruğa çıkarken Rockstar da bu başarıyı kutlamaya karar vermişti. Bu bağlamdan yola çıkarak dağıtılan oyun içi paraların da bu kutlamanın bir modülü olduğu düşünülüyor.

Serinin son versiyonu olan GTA 5’in üzerinden tam 7 yıl geçti ve oyunun bu mühlet zarfında, vakit zaman oyunculara benzeri sürprizler yaptığı biliniyor. 

Başa dön tuşu