GTA 5 benzeri oyun Just Cause 4 ücretsiz oldu! Hemen indirin!

Oyun bölümündeki rekabetin kızışması elbet en çok oyun severlerin işine yaradı. Steam ile rekabet etmek isteyen Epic Games Store bu bağlamda kıymetli ataklar gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz yıl sonuna kadar her hafta üyelerine iki oyunu fiyatsız olarak sunan Epic Games Store bu kampanyasını 2020 yılında da devam ettiriyor.

Epic Games Store artık de Avalanche Studios tarafından geliştirilen GTA 5 gibisi Just Cause 4’ü fiyatsız olarak veriyor. Dilerseniz Just Cause 4 ve macera oyunu Wheels of Aurelia’yı hesabınıza fiyatsız olarak ekleyebilirsiniz. Taban not olarak hatırlatalım. Oyunları kütüphanenize eklemek için 23 Nisan’a kadar müddetiniz var. Zira 23 Nisan’da For The King oyunu fiyatsız olarak sunulmaya başlanacak.

Epic Games Store tarafından fiyatsız olarak sunulan oyunlara aşağıdaki linklerden göz atabilirsiniz.

Just Cause 4 indirmek için tıklayın.

Wheels of Aurelia indirmek için tıklayın.

Eğer Epic Games Store hesabınız yoksa süratli bir halde oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra oyunları kütüphanenize eklemeniz kâfi olacaktır. Sonrasında birebir Steam’de olduğu üzere canınız ne vakit isterse bu oyunları bilgisayarınıza indirerek oynayabilirsiniz. Hali hazırda iki oyunun bedeli yaklaşık olarak 60 Türk Lirası.

Başa dön tuşu