Gears 5 çıkış tarihi açıklandı!

Yayıncı Microsoft ve geliştirici The Coalition, Gears 5’in 10 Eylül’de Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. Ön siparişler Terminator: Dark Fate karakter ek paketini içeriyor.

Gears 5 çıkış tarihi açıklandı!

Oyun dünyasının en çok beğeni toplayan serilerinden Gears, beş heyecanlı mod ve şimdiye kadarki en derin senaryo moduyla hiç olmadığı kadar büyüyor.

Kıyasıya geçen savaşların temposu düştüğünde Kait Diaz düşmanla olan irtibatını açığa çıkarmak için misyondan ayrılır ve Sera için gerçek tehlikenin kendisi olduğunu keşfeder.

Campaign

Dünya parçalanmanın eşiğinde. Swarm, Coalition’ın robot ordusunu bozarak insan kentlerine inmeye başladı. Tehlike yaklaşırken Kait Diaz düşmanla olan temasını açığa çıkarmak için vazifeden ayrılır ve Sera için gerçek tehlikenin kendisi olduğunu keşfeder.
 
Escape

Üç oyunculu bir intihar grubunun birlikte çalışarak düşman kovanını içerden yok etmeye çalıştığı yeni, agresif, riskli bir ortak misyon modu.
 
Versus

10’un üzerinde oyun çeşidi, tüm rekabetçi tarzlar için hem yeni hem de klasik haritalar ve mükafatlar.

Horde

Yeni kahraman yeteneklerini kullanarak, savunma oluşturarak, güç toplayarak, yeteneklerinizin düzeyini artırarak ve takım olarak çalışarak hayatta kalın.
 
Map Builder

Özel Escape kovan haritaları ve tecrübeleri oluşturup arkadaşlarınızla paylaşın ve yarışın. Escape modu fragmanını ve Terminator: Dark Fate fragmanını üstteki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu