Assassin’s Creed Valhalla 1.6.0 Güncellemesi Geliyor

Assassin’s Creed Valhalla 1.6.0 güncellemesi bugün prestijiyle yayınlanacak. Fiyatsız Forgotten Saga modunun ekleneceği ve Sigrblot Festival’ın da geri döneceği güncellemenin ayrıntıları haberimizde.

Fransız yayıncının bünyesindeki en büyük markalardan bir tanesi olan Assassin’s Creed serisinin son oyunu, 2020 yılı içerisinde satışa sunulmuştu. İkinci yılında da desteklenmeye devam edilen oyun için, bugün gün içerisinde 1.6.0 versiyonlu yeni bir güncelleme yayınlanacak. Platformlara nazaran boyutlar şu formda açıklandı;

  • Xbox Series: 26 GB
  • Xbox One: 19.6 GB
  • PlayStation 5: 12.5 GB
  • PlayStation 4: 17.5 GB
  • PC: 23.7 GB

Assassin’s Creed Valhalla 1.6.0 Güncellemesi Neler Sunuyor?

Güncelleme ile gelecek olan yeniliklerden bir tanesi, Forgotten Saga olacak. Erişim sağlayabilmek için, Asgard diyarını ziyaret etmiş olmanız ve Ravensthorpe yerleşkenize geri döndüğünüzde de içeriğe erişim sağlayabileceğiniz yapıyı inşa etmeniz gerekecek. Rastgele bir güç düzeyi ihtiyacı olmaz iken, İngiltere’deyken açtığınız hiçbir takviyeyi ve ekipmanı Forgotten Saga’da kullanamayacaksınız. Niflheim diyarını ziyaret edeceğiniz içerik, rogue-lite bir yapısında ve zorlayıcı olacak ve eşsiz bir misyon sunacak.

Bir başka yenilik ise Sigrblot Şenlik. 4 – 25 Ağustos 2022 tarihleri ortasında faal olacak bu şenliğe katılabilmek için, İngiltere kıyılarına ulaşmış, Grantebridgescire yahut Ledecestrescire kısmını tamamlamış ve yerleşkenizi de ikinci düzeye çıkartmış olmalısınız.

Bu yeniliklerin dışında, ana oyun ve Dawn of Ragnarök genişletme paketi için ana vazifeler, dünya aktiflikleri, yan aktiviteler, Mastery Challenge ve kullanıcı arayüzü dahil kimi alanlarda tespit edilen yanılgıların tahlilleri üzerinde çalışılmaya başlandığı belirtilmiş. Mesela Rued’un meyyit olarak doğması nedeniyle Wedding Horns vazifesinin tamamlanamaması, Reda’nın günlük olarak iki yerine bir kontrat vermesi ve ‘Sell All Trinkets’ı seçtikten sonra takas yapmanıza yarayacak eşyaların da satılması üzere.

Başa dön tuşu