FIFA 23 Pro Clubs Modu Detayları Ortaya Çıktı

EA Sports tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan son FIFA oyunu, FIFA 23 olacak. Otuz yıllık devrin kapanışının mümkün olan en düzgün bir halde yapılabilmesi için, ziyadesiyle ihtimamlı bir çalışma gerçekleştiriliyor. Gerçeğe mümkün olabildiğince yaklaşmak da bu çalışmanın bir modülü. Esasen resmi duyurudan bu yana verilen ayrıntılar, bizler için güçlü göstergeler oldular. Artık ise sırada FIFA 23 Pro Clubs modu var.

Bugün EA SPORTS FIFA Youtube hesabı üzerinden yayınlanan yeni görüntüyle, yeni yetenek oyunları, bu kez tartısını daha da hissettirecek olan destekler (perks), özelleştirmeler ve dahası ile bizleri yeni oyunda nasıl bir tecrübenin bekleyeceği açıklandı.

FIFA 23 Pro Clubs Modu Ayrıntıları Neler?

Söylenene nazaran, bu sefer Pro Clubs ve VOLTA Football modları birbirlerine daha yakın bir noktada duracakmış. O denli ki, VOLTA Football ile elde kaydettiğiniz evreyi, kazandığınız mükafatları ve topladığınız puanlarınız ile aldığınız özelleştirmeleri Pro Clubs tarafına taşıyabilmeniz mümkün olacak. Özelleştirme kısmına daha fazla kitler ve stadyumlar eklenecekmiş. Sekiz kit ise talihinize düşürerek elde edecekleriniz olacak. Tecrübenin daha süratli ve daha canlı olabilmesi için, düşürülen eşyalar Altın Gol uzatmaları ile dört dakikalık yarılar halinde sunulacak.

Takviye kısmında ise, maç içerisindeki duruma nazaran zaten faal olacak pasif yetenekler kazandırabileceksiniz futbolcunuza ve haliyle muhakkak durumlar karşısında kabiliyeti artabilecek. Öte yandan, savunmaya iki ve atağa da iki olmak üzere iki yeni destek de FIFA 23 oyununa eklenecek.

Eğer lobide oyununuza birinin katılmasını çok uzun müddet beklemeyi sevmiyorsanız, EA Sports sizi oyalamanın usulünü de bulmuş. O denli ki, hem tecrübe puanı kazanmak hem de arkadaşlarınız ile liderlik tablosunda rekabete girebilmek için oynayabileceğiniz yetenek oyunları olacak.

PC (Epic Games Store, Origins ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Switch, Xbox One ve Xbox Series için 30 Eylül 2022 tarihinde satışa sunulacak. Daha evvelce verilen yeni oynanış özellikleri ve HyperMotion2 ayrıntılarına buradan, meslek modu ayrıntılarına buradan ve maç günü tecrübesi ayrıntılarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu