Fallout: London Modu Demosu Yayınlandı

Her ne kadar uzun vakittir geliştiriliyor olsa da, resmi duyurusu geçtiğimiz yılın Haziran ayında yapılmış olan Fallout: London modu için bir demo Nexus Mods sitesi üzerinden yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde.

Mod üreticisi dostu yayıncılar ortasında kıymetli bir yere sahip olan Bethesda, oyunlarını geliştirirken bu duruma da bir oldukça ihtimam gösteriyor. Bu vakte kadar da mod olarak hayatına başlamış lakin bir mühlet sonra tam bir oyun uyarlaması haline dönüştürülmüş The Forgotten City dahil birbirinden farklı birçok hoş işe şahit olmuştuk. Fallout: London ise bunlardan bir yenisi olacak.

2023 yılında yayınlanması beklenen mod, isminden da anlayabileceğiniz üzere bizi yeni kültürleri keşfedeceğimiz ve büyük savaş öncesindeki Avrupa bölgesini görebileceğimiz Londra kentine götürecek. Yeni yapay zeka karakterleri, silahlar, yaratıklar, yeni bir dünya ve beraberinde de yeni topluluklar ile karşımıza çıkacak.

Fallout: London Modu Demosunu Kaçırmayın

Şimdilik net bir çıkış tarihi bulunmayan bu modun demo sürümünü buradan indirebilirsiniz. Açıklama kısmında, içeriğinde kısa bir misyonun ve yeni bir tüccar olan Nick the Fence’in bulunduğu söylenmiş.

Bildiğiniz üzere Fallout 5 oyununun The Elder Scrolls 6 sonrasında geliştirilmeye başlanacağı söylenmişti. Ne var ki daha sıradaki The Elder Scrolls için yıllar var. Haliyle yeni bir oyun üzere görünecek olan Fallout: London, bizi bir müddetliğine ihya edecekmiş üzere görünüyor.

Modun takımından Baş Muharrir Stephanie Zachariadis, 2021 yılında aldığı iş teklifini kabul ederek Bethesda bünyesinde Vazife Dizayncısı durumunda dahil olmuştu. Geçtiğimiz ay ise Ryan Johnson ve Dean Carter’a da iş tekliflerinde bulunulmuştu. İkiliden Johnson şirkette Kısım Tasarımı takımında kendisine yer bulmuş iken, hayli kıymetli bir durumda bulunduğu söylenen Dean Carter ise teklifi geri çevirmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu