PUBG Mobile Lite’a yeni güncellemesi geldi

PUBG Mobile Lite’ın 0.14.1 güncellemesi büyük değişikliklerle geldi. Güncellemenin gerçekleştirileceği bölgelerdeki Taşınabilir oyuncular, artık taşınabilir battle royale fenomeni olan PUBG Mobile’ın daha hafif ve süratli sürümü olan PUBG Mobile Lite’ın yeni haritası Golden Woods’ta orijinal uğraşlara girebilecek.

PUBG Mobile Lite yeni güncellemesi geldi

Golden Woods haritası, oyunculara rekabetçi bir savaş alanı yaratıyor. Çalılık topraklar, yağma için uygun küçük kasabalar sunan dar bir harita. Yeni Golden Woods haritasına ek olarak, PUBG Mobile Lite 0.14.1 güncellemesi şunları içeriyor:

  • Yeni dönem – Yeni ve düzey nizamına nazaran ayarlanmış dönem, yeni ödüllerle geliyor ve 1 Ekim’de başlıyor.
  • Başarı sistemi – Misyonlar menüsündeki yeni gayretler oyuncuların bedelli mükafatlar için yeteneklerini teste tabi tutmasını sağlıyor.
  • Unvan sistemi – Oyuncular, muvaffakiyet kazanıp deneyimlerini artırdıkça yükselen düzeylerine yaraşır mükafatlar alıyor.
  • Yeni Arcade modu – Oyuncuların RPG-7 ile savaşabilecekleri özel bir savaş modu.
  • Güçlü teçhizatlar – PP-19 hafif makineli tüfek; QBZ ve QBU DMR tüfeklerini kullanmak artık mümkün.
  • Hızlı taşıtlar – Klasik PUBG aracı olan 4 tekerlekli UAZ, artık PUBG Lite için de kullanılabilir durumda.

PUBG Mobile Lite artık Güney Asya, Afrika ve Doğu Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde Google Play Store’da indirilebilir durumda. PUBG Mobile Lite, internetten indirmede daha az yer kaplıyor ve 2 GB belleğin altındaki çok sayıda taşınabilir aygıtta çalıştırılabiliyor.

Başa dön tuşu