Fallout 4, PlayStation 5 ve Xbox Series Güncellemesi Alacak

Fallout 4, PlayStation 5 ve Xbox Series güncellemesi almaya hazırlanıyor. Bu güncelleme, tıpkı vakitte PC için de yayınlanacak. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilmiş olan Fallout 4, 2015 yılında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulmuştu. Boston kenti ve The Comminwealth (Massachusetts) civarında geçen oyunun konusu, bizi 2287 yılına yani Büyük Savaş’ın 210 yıl sonrasındaki bir vakte götürüyor. Vault 111’deki uzun periyodik kriyojenik uykudan uyanan ve ‘Tek Hayatta Kalan’ olarak nitelendirilen bir karakteri yönetiyoruz. Eşinin ölmesi ve oğullarının da kaçırılmasının akabinde onları aramak için Commonwealth (Boston) bölgesine giden karakterimizin başından geçenlerin anlatıldığı bir kıssaya ortak oluyoruz.

Creation Engine ile ile geliştirilmiş olan Fallout 4, eleştirmenlerden ve oyunculardan olumlu yorumlar almış ve yirmi dört saat içerisinde yedi yüz elli milyon dolar hasılat elde ederek ticari bir muvaffakiyete imza atmıştı.

Fallout 4 için Yeni Kuşak Güncellemesi Geliyor

Far Harbor ve Nuka-World ismiyle iki genişleme ve altı indirilebilir içerik ile dayanak görmeye devam etmiş olan oyun, serinin yirmi beşinci yılı kutlamaları kapsamında, Bethesda Softworks ve Bethesda Game Studios tarafından yapılan yeni duyuru ile yeni jenerasyon güncellemesi almaya hazırlanıyor.

Eğer halihazırda PlayStation 4 yahut Xbox One versiyonuna sahipseniz, platform tercihinize nazaran PlayStation 5 yahut Xbox Series versiyonuna fiyatsız olarak yükseltebileceksiniz. Bu güncelleme ayrıyeten PC versiyonu için de yayınlanacak. Ne var ki şimdilik her üç platform için de net bir tarih verilmiş değil. Yalnızca 2023 yılı işaret edilmiş.

Verilen birinci bilgilere nazaran, kalite ve yüksek kare suratı ortasında seçim yapabileceğiniz performans modları, hata çözümlemeleri ve yeni Creation Club içerikleri kullanıcıları bekleyecek. Daha fazla ayrıntının ise ilerleyen vakitlerde paylaşılması bekleniyor.

Başa dön tuşu