Survivor’dan Yeni Bir Fragman Geldi

Star Wars Jedi: Fallen Order’ın başarısının ardından duyurulan ve serinin devam oyunu olan Star Wars Jedi: Survivor’dan yeni bir fragman yayınlandı.

2019’un sonlarında piyasaya sürülen ve çok oyunculu Star Wars oyunlarının üzerine oyunculara ve serinin hayranlarına beklediklerinden çok daha fazlasını sunan Star Wars Jedi: Fallen Order, kimilerine göre son 10 yılın en iyi Star Wars oyunlarından birisiydi.

Oyunun başarılı finalinden sonra geçtiğimiz aylarda EA, serinin ikinci oyunu Star Wars Jedi: Survior’ı heyecan verici bir fragman ve dudak uçuklatan bir fiyatla duyurmuştu. Bugünse oyunla ilgili yeni bir fragman yayınlandı.

İşte Star Wars Jedi: Survivor’un yeni fragmanı

Star Wars Jedi: Fallen Order’daki olaylardan 5 yıl sonrasını konu alan Jedi: Survivor, kahramanımız Cal Kestis’in ilk oyundaki gemisi Mantis’in mürettebatıyla ve oyunun yeni karakteri paralı askeri Bode Akuna ile bir araya gelerek imparatorluğa karşı direnişini konu alıyor. Fragmanda Mantis mürettebatı Cere, Greez ve Merrin’in Cal ile yeniden bir araya geldiğini görüyoruz.

Ayrıca fragmandaki bazı ara sahnelerde Merrin ve Bode’yi de Cal ile omuz omuza çarpışırken görebiliyoruz. Bu da bazı görevlerde yan karakterleri de savaş alanında görebileceğimize işaret ediyor olabilir.

Daha önce ortaya çıkan bilgilerden, aradan geçen 5 yılda Cal Kestis’in gerçek bir Jedi şövalyesine dönüştüğünü ve artık çok daha güçlü olduğunu biliyoruz. Ancak tabii ki düşmanlarımız da aynı oranda güçlendi.

Bunun yanında ilk oyunda oynanış tarafındaki eksikliklerin farkında olan Respawn Entertainment, bu açığı ikinci oyunda kapattıklarını ve bu kez oyuncuların kendilerini “gerçek bir Jedi gibi” hissedebileceklerini açıklamıştı.

Dudak Uçuklatan Fiyatıyla Ön Siparişe Açılan Star Wars Jedi: Survivor Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

28 Nisan’da PC, PlayStation 5 ve Xbox Series S/X için çıkış yapacak olan Star Wars Jedi: Survivor’ın fiyatıysa adeta cep yakan türden.

  • Star Wars Jedi: Survivor – 1.199,99 TL
  • Star Wars Jedi: Survivor Deluxe Edition – 1.599,99 TL

Başa dön tuşu