Evil West için 13 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu yılın argümanlı oyunlarından olmaya aday Evil West, 22 Kasım 2022 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak. Focus Entertainment ve Flying Wild Hog, sabırsızlıkla beklenen Evil West için 13 dakikalık oynanış videosu yayınladılar.

Yeni Evil West Oynanış Görüntüsünü Kaçırmayın

Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz görüntüde, ana karakterimiz Jesse Rentier babası ile buluşabilmek için enstitüye dönüyor. Zapper isimli, düşmanları şoka sokar ve fırsattan istifade ederek kendinize yanlışsız çektikten sonra güçlü atak yapabildiğiniz bir silahı görüyoruz. Ahali ile sohbet ettiğimiz sırada, zeplin ile vampirlerin taarruza geçmesi sonucunda ortalık şenleniyor.

Çatışma sırasında, hem karakterimizin yeteneklerini hem de bahsi geçen silahın nimetlerini görebilmek mümkün oluyor. Bu kısımlarda aksiyonun tabanına vuruluyor ve çokça patlamalı sahneler görebiliyoruz.

Videonun devamında ise özel güçleri olan gizemli bir kız ile karşılaşıyoruz. Ortamızda yaşananların akabinde da yarasa kanatlı bir adam ile yapılan çatışma ekranımıza geliyor. Görünüşe nazaran, bol aksiyonlu bir oyun bizleri bekliyor.

Evil West Hakkında

Karanlık bir tehdidin Amerika topraklarını yok etmekle tehdit ettiği ve mitlerin ve efsanelerin esrarlı Yırtıcı Batı cihanında yine anlatılacağı öyküye nazaran, çok bâtın vampir avcısı enstitüsünün son casuslarından birisi olarak biz ise kestirim edebileceğiniz üzere hem insanlığın hem de Birleşik Devletler topraklarının kurtuluşa giden son umudu olacağız.

Tercihen tek başınıza yahut kooperatif olarak arkadaşınız ile oynayabileceğiniz oyun, ağır şiddet içeren oynanışı ile dikkat çekiyor. Senaryo boyunca silahlarınızı ve avcılık teçhizatlarınızı geliştirebilecek iken, yeni destekler açabilecek ve kendi oynayış tarzınızı oturtabileceksiniz.

Başa dön tuşu