Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (6 Ekim)

Epic Games’in fiyatsız oyunları indirmeye açıldılar. Önümüzdeki yedi gün boyunca, rogue-lite ve platform çeşidi oyunlar ile cehennem ile bayağı bir haşir neşir olacağız. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirilebilir Oldu

Bu hafta bizlere sunulmuş olan iki oyun ile cehennemde bol bol vakit geçireceğiz. Güncellenene sayfa ile halihazırda kütüphanenize ekleyebileceğiniz oyunlardan birisi Rising Hell iken, öteki ise Slain: Back From Hell. Bu oyunlara tek kuruş ödemeden sahip olabilmek için, 13 Ekim 2022 Perşembe günü TSİ 18:00‘a kadar buradan kütüphanenize eklemek olacak. Önümüzdeki haftanın oyunu ise ToeJam & Earl: Back in the Groove! olarak seçilmiş.

Rising Hell Hakkında

Yoluna çıkan kana susamış şeytan sürüleriyle savaş ve cehennemden kaçmaya bak. Bir yandan da yeni karakterlerin ve yeteneklerin kilidini açarak, rastgele oluşturulmuş ve daima değişen cehennemde kaos yarat!

Heavy metal müzikler ve pikselli çılgınlık eşliğinde korkutucu cehennemin derinliklerinden kaçacaksın. Böceklerin istila ettiği Beelzebub’s Lair’la ve tuhaf yaratıklarla, baş düşmanlarla ve canlı tuzaklarla dolu öbür cehennem çukurları karşına çıkacak. Zincirleme kombinasyonlar, zıplama hareketleri ve yetenek geliştirme, bu adrenalin yüklü dikey platform oyununda cehennemden çıkman için çok kıymetli.

Slain: Back From Hell

Gotik bir dünyada yaşayan lanetlenmiş Bathoryn isimli bir kahramanın yazgısının rolünde olacağız. Maksadımız ise altı lanetli diyarı, altı ölümcül hükümdardan kurtarmak olacak.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu