World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic Tarihi Duyuruldu

Nisan ayından bu yana büyük bir merakla beklenen World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic tarihi duyurusu sonunda gerçekleşti. Eylül ayının sonlarına gerçek kimselere kelam vermeyin. Alışılmış ki ertelenme haberi ile karşılaşmaz isek. Ayrıntılar haberimizde.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic Tarihi Belirli Oldu

2008 yılında çıkmış olan World of Warcraft: Wrath of the Lich King oyununun klasik versiyonu, geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde ve Dragonflight ile duyurulmuştu. Kıssa olarak Lich King’in düşüşüne kadar olan vakti, bu kez yenilenmiş olarak yaşayacağımız oyunun çıkış tarihi 26 Eylül 2022 olarak açıklandı.

Blizzard Entertainment tarafından evvelden verilen duyuruda verilen bilgilerde, mevcut World of Warcraft üyeliğiniz ile genişletme paketinin klasik versiyonunu oynayabilmeniz mümkün olacak. Başka bir deyişle, düzeyi yetmiş olan bir karaktere gereksiniminiz olmayacak.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic ile ulaşılabilir en üst düzey seksene çıkacağı için, ana oyunu es geçip direkt bu genişletme paketine başlamayı istemeniz durumunda ise yetmişinci düzey için yükseltme satın alabileceksiniz.

Amerika menşeli şirket tarafından genişletme paketinin klasik versiyonu ile ilgili olarak verilen ayrıntılara nazaran, oyuncular olarak, Northrend yahut Howling Fjord bölgesinden başlayabileceğimiz macerada, Lick King’in Icecrown’daki tahtına ulaşmaya çalışacağız.

Death Knight’lar, Azeroth’u tehdit eden kötülük ile çaba edebilmek için karanlığın güçlerini kullanabilecek. Her ne kadar bunun için en aşağı elli beşinci düzeye ulaşmış olmanızın gerektiği ve her birinin bir sunucuya bağlı olduğu söylense de, oyuncunun birinci Death Knight’ı için Wratch Classic’te bu ihtiyaç atlanacakmış.

Bunların dışında, gizemli oymaları işaretleyebileceğiniz Inscription ismiyle yeni bir ihtisas, muvaffakiyetim takviyesi, zindanlar ve baskınlar ve halihazırdaki World of Warcraft aboneliklerine dahil edilecek olması üzere yenilikler de olacak.

Başa dön tuşu