Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (27 Ekim)

Amerika menşeli yayıncı, haftalık olarak fiyatsız dağıttığı oyunlar ile biz oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz Perşembe günü yapılan açıklama sonrasında, bu haftaki Epic Games’in fiyatsız oyunları da indirmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Evoland Legendary Edition ve Fallout 3: Game of the Year Edition oyunlarının kullanıcılara sunulduğu geçtiğimiz hafta, bugünün oyunlarının ise Saturnalia ve  Warhammer 40.000: Mechanicus olduğunu öğrenmiştik. TSİ 18:00 sıralarında indirmeye açılan oyunları, buradan 3 Kasım 2022 Perşembe günü TSİ 18:00‘a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Önümüzdeki haftanın oyunları ise Filament ve Rising Storm 2: Vietnam olarak seçilmiş.

Saturnalia Hakkında

Benzersiz gelenekleri ve kültürüyle güçlü İtalya’nın Sardinya bölgesi folklorundan fazlaca ilham alan bu oyunda, birlikte maceraya çıktığın dört karakterin geçmişlerinin eski bir köyün rahatsız edici gelenekleriyle ne kadar derinden bağlı olduğunu keşfedeceksin.

Her seferinde yenilenen köy ise başlı başına gösterişli bir labirent üzeredir. Oyunun sakladığı gizemleri büyük çoğunlukla kılavuzsuz bir halde keşfederek çözmeye çalışacaksın.

Warhammer 40.000: Mechanicus Hakkında

Imperium’daki en ileri teknoloji ordunun denetimini eline al: Adeptus Mechanicus. Sen Magos Dominus Faustinius rolünü üstlenerek yeni keşfedilmiş Necron gezegeni Silva Tenebris’e yapılan keşif seferine önderlik edeceksin. Grubunu özelleştir, kaynakları yönet, çoktan unutulmuş teknolojiyi keşfet ve Tech-Priestlerinin her hareketini denetim et.

Her kararın, ilerideki misyonları biçimlendirecek ve nihayetinde el üretimi 50 vazifede senin liderliğindeki birliklerin yazgısını çizecek. Yolunu seçerken dikkatli ol: Imperium’un yazgısı sana bağlı.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu