Watch Dogs Legion sızdırıldı!

Amazon U.K., şimdi resmi olarak duyurulmamış yeni Watch Dogs oyunu Watch Dogs Legion’ı PlayStation 4 için listeledi. Gelelim oyunun sızan tanıtım yazısına. Ortaya çıkan yazıya nazaran; Watch Dogs Legion, Londra’nın yakın gelecekteki distopik bir versiyonunda geçmektedir.

Watch Dogs Legion sızdırıldı!

Toplumun, siyasetin ve teknolojinin Londra’nın servetini değiştirdiği Brexit sonrası bir dünyadır. Londra dünyanın en ikonik kentlerinden biridir ve yüzyıllardır tüm Batı Kültürü üzerinde büyük bir tesiri olmuştur.

Şehrin dünyadaki en yüksek nezaret düzeylerinden birine sahip olması onu kusursuz oyun alanı yapar ve Watch Dogs için tamamen anlamlı kılar.  

Herhangi birisi olarak oynayın. Açık dünyada tanıştığınız her bir birey oynanış sistemleri tarafından oluşturulan ve yönlendirilen full set animasyon, seslendirme, karakter özellikleri ve görseller içerir. 

Kotaku’dan Jason Schreier Ubisoft’ta bağlı birkaç kaynaktan duyduğu bilgiler sonucu Watch Dogs Legion’ın gerçek olduğunu doğruladı. Oyun hakkında daha fazla bilgiyi 10 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 23:00’da düzenlenecek Ubisoft E3 basın konferansında bekleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu