PES 2020’den Euro 2020 duyurusu

10 Eylül 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için raflardaki yerini alacak tanınan futbol oyunu PES 2020, UEFA EURO 2020‘nin resmi partneri oldu.  

PES 2020’den Euro 2020 duyurusu

Popüler oyunun fiyatları da belirli oldu. Türkiye’de oyun fiyatlarının çok yükseldiği bugünlerde oyunun makul denebilecek bir fiyat aralığına sahip olduğunu düşünüyoruz. Fakat bilhassa Pes 2020’nin PlayStation sürümünün fiyatının PC ve Xbox platformlarına nazaran yüksek kaldığını belirtelim. 

İşte PES 2020 oyunun fiyatları: 

  • PlayStation için fiyatı: 409 TL (Standart sürüm) 
  • Steam fiyatı: 199 TL (Legend edition sürümünü almak isteyenler ise 299 TL ödemek zorunda) 
  • Xbox One için fiyatı: 245 TL (Standart sürüm) 
     
    eFOOTBALL PES 2020 GELİYOR İŞTE KONAMİ’NİN YENİ OYUNU

PES 2020, eFootball’da ihtilal oluşturacak ve sporu global bir izleyici kitlesine tanıtacak gözü pek bir vaatle, bölümün önde gelen futbol simülasyonunun yeni devrini başlattı.

Hayranların çok sevdiği Master League’de büyük değişimler yer alıyor, Bu değişimler kıssa ilerleme denetimi konusunda dizginleri oyunculara bırakan, güçlü ve etkileşimli yeni bir diyalog sistemini de içeriyor. 

Bu yenilik, oyuncuların ilerleyişini sürdürmeleri ve kendi ferdî Master League öykülerini oluşturmaları için kişiliklerine uygun cevaplar seçmelerine imkan tanıyor.

FC Barcelona forveti Lionel Messi; “eFootball PES 2020’nin kapağında olmaktan çok memnunum. Küçüklüğümden beri sıradaki kapağın kim olacağını her vakit takip etmişimdir. Artık benim oğlum oyunu oynuyor ve şunu söylemeliyim ki beni oyunun kapağında göreceği için çok heyecanlı. Daha evvelce bana tekraren oyunun kapağında neden benim olmadığımı sormuştu ama artık kapakta olacağım için çok memnunum.” dedi.

Futbolun en eğlenceli oyuncularından biri olarak tanınan Ronaldinho’nun eşsiz futbol şekli da PES 2020’ye geliyor. 

Oyuncuların onun üzere hareket etmelerine müsaade veren animasyon setleri, rakipleri geçmek için eşsiz teknik yetenekler, seri hareketleri, göğüs ve sırt denetimi üzere şov figürleri ile topa birinci dokunuş teknikleri oyunda yer alıyor.

Başa dön tuşu