Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (10 Kasım)

Haftanın beklenen bir öbür günü geldi ve Epic Games’in fiyatsız oyunları da indirmeye açıldı. Son birkaç haftadır devam eden iki oyun geleneği, bugün ile devam ediyor. Pekala hangi oyunlar fiyatsız oldu? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Eğer şirin bir macera oyunu arayışındaysanız, Alba: A Wildlife Adventure sizin için beğenilen bir alternatif olabilir. Başka oyun ise Edo periyodunda Japonya’da geçen Shadow Tactics: Blades of Shogun. Her iki oyun için de 17 Kasım 2022 Perşembe günü TSİ 19:00‘a kadar vaktiniz olacak. Önümüzdeki haftanın ücretsizleri ise Dark Deity ve Evil Dead: The Game olarak seçilmiş.

Alba: A Wildlife Adventure Hakkında

Akdeniz’deki bir adada yaşayan büyükanne ve büyükbabasına yapacağı ziyarette Alba’ya eşlik et. Alba, arkadaşı Ines ile adadaki yaban hayatını keşfederek geçireceği huzurlu bir yaz için hazırdır. Ancak tehlike altındaki bir hayvanı gördüğünde, bu hususta bir şeyler yapması gerektiğine karar verir.

Etraftaki çöpleri görmezden gelirsen, burası tamı tamına bir Akdeniz cenneti! Huzur dolu kumsallarından tut yükseklerden kasabaya hakikat bakan tarihi kalesine kadar bütün bir ada keşfetmen için seni bekliyor. Ines ve tam bir kuş meraklısı olan büyükbaban ile birlikte, adayı kurtarma hareketini başlatacaksın. Kim bilir, tahminen sıra sonra dünyaya da gelir.

Shadow Tactics: Blades the Shogun Hakkında

Shadow Tactics, Edo devrinde Japonya’da geçen güçlü bir taktiksel kapalılık oyunudur. Yeni bir Shogun, Japonya idaresini ele geçiriyor ve yurt genelinde barış uyguluyor. O, komplo ve isyana karşı savaşında sabotaj, suikast ve casusluk üzere sıra dışı hünerlere sahip beş uzman topluyor.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu