Epic Games Store, Yılbaşı Geleneğini Tekrar Edecek

Görünüşe nazaran Epic Games Store, yılbaşı geleneğini bir kere daha tekrar edecek. Her ne kadar şahsen Amerika menşeli yayıncı açıklama yapmamış olsa da, sızıntıları ile prestij kazanmış olan bir isimden birinci açıklama geldi. Ayrıntılar haberimizde.

2018 yılının sonlarına gerçek açılmış olan Epic Games Store, haftalık olarak değişen sayıda fiyatsız oyunları kullanıcılarına sunuyor. Buna ek olarak, son birkaç yıldır da yılbaşı devrinde bunu gün başına oyuna çeviriyor.

Epic Games Store, Yılbaşı Devrinde Günlük Oyun Dağıtacak

Peki bu yılbaşı devrinde gelenek devam edecek mi? Her ne kadar Epic Games bir açıklamada bulunmamış olsa da, özellikle PlayStation Plus ve Prime Gaming sızıntıları ile büyük bir prestij kazanmış olan billbil-kun tarafından bir açıklama yapıldı.

Meraklı bir oyuncu tarafından “Aralık ayında tekrar Noel öncesi takvimimizin olup olmayacağını biliyor musun?” halinde sorulan soruya karşılık veren billbil-kun, “Evet, 15 Aralık 2022 ile 10 Ocak 2023 ortasındaki bir tarihte olacak.” dedi.

Geriye dönük olarak baktığımızda, dijital mağaza üzerinden 2020 yılının Aralık ayında on iki ve 2021 yılının Aralık ayında ise on beş fiyatsız oyun dağıtmıştı. Bakalım önümüzdeki ay bu sayıda bir artış olacak mı?

Son olarak, halihazırda fiyatsız olarak dağıtılmakta olan Star Wars: Squadrons oyununu kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Yıldız Savaşları: Kısım VI – Jedi’ın Dönüşü sonrasında Galaktik İç Savaş’ın bitimine yakın bir devirde geçen oyunda, bir pilotun yerine geçiyoruz. Yeni Cumhuriyet özgürlük için savaşacakken İmparatorluk ise tertip beklentisi içinde olacak. Biz ise galaksinin en güzellerinin ortasına katılıp, iki tarafın da bakış açılarından anlatılan kıssada verilen uğraşa ortak oluyoruz.

1 Aralık 2022 Perşembe günü TSİ 19:00 öncesinde bu oyunu kütüphanenize eklerseniz, kalıcı olarak sahip olabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu