TMNT: Shredder’s Revenge Ücretsiz Oldu

Dizi ve sinema servisi tarafından sunulan fiyatsız TMNT: Shredder’s Revenge fırsatını kaçırmayın. Pekala oyuna nasıl erişeceksiniz? Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Tribute Games tarafından geliştirilen TMNT: Shredder’s Revenge, Dotemu yayıncılığında 2022 yılının Haziran ayında PC, PlayStation 4, Switch ve Xbox One için satışa sunulmuştu. Birkaç ay sonrasında PlayStation 5 kullanıcılarıyla da buluşan oyun, dün prestijiyle da Netflix yayıncılığında Android ve iOS tabanlı aygıtlara geldi.

Netflix’ten Fiyatsız TMNT: Shredder’s Revenge

Her ne kadar App Store ve Google Play Store mağazalarında bulunsa da, ulaşabilmek için Netflix abonesi olmanız gerekiyor. İşin hoş yanı şu ki, uygulama üzerinden yapacağınız erişim ile oyunu fiyatsız olarak edinebiliyorsunuz.

Toplam boyutu 2 GB olan oyun, maziye dönmeyi isteyen oyuncular için mükemmel bir imkan diyebiliriz. 1987 yılının Teenage Mutant Ninja Turtles anime serisinden esinlenilen oyunda, serinin yepyeni seslendirmenler rollerini tekrar canlandırdılar. Tee Lopes tarafından bestelenen müziklere, gitarist Jonny Atma, rap müzikçileri Mega Ryan, Ghostface Killah ve Raekwon ve müzikçi Mike Patton da katkıda bulunmuştu.

Görsel sunumu, oynanabilir karakter takımı ve dövüş mekanikleri ile övgüler alan TMNT: Shredder’s Revenge, birinci haftasında bir milyon adet satarak ticari muvaffakiyet elde etmişti. Geçtiğimiz ay içerisinde yayınlanan güncelleme ile Arcade Mode eklenmişti. Haziran ayı içerisinde, hayranlardan oyun ile ilgili olarak yapılacak olan geri dönüşlere bağlı olarak indirilebilir içerik üzerinde çalışmaya başlanabileceği söylenmişti. Ne var ki şu anlık yeni bir gelişme yaşanmış değil.

Başa dön tuşu