Enis Kirazoğlu’nun Oyunu Anomaly Agent, Steam’de Yayınlandı

Enis Kirazoğlu ile ekibinin geliştirdiği, bol aksiyonlu platform oyunu Anomaly Agent’ın demo sürümü ücretsiz olarak yayınlandı. Eğlenceli oyun, ilgi çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Türkiye’nin sevilen Youtuber’larından Enis Kirazoğlu, bundan birkaç ay önce “Anomaly Agent” isimli yeni bir oyun duyurmuştu. Platform oyunlarını sevenlere hitap eden Anomaly Agent, nihayet oyuncularla buluştu. Oyunun demo sürümü, Steam’de ücretsiz olarak yayınlandı.

Phew Phew Games imzasıyla Steam’de listelenen Anomaly Agent, cyberpunk temalı bir oyun olarak karşımıza çıktı. Bir ajana hayat verdiğimiz bu oyunda, anomali olayları çözmeye çalışıyoruz. Aksiyonu bol ve eğlenceli grafiklere sahip olan oyun, Türk oyuncuları memnun etmeyi başaracak gibi görünüyor.

Anomaly Agent, her bilgisayarda oynayabileceğiniz bir oyun

anomaly agent

Anomaly Agent’ın bir platform oyunu olması, bu oyunun sistem gereksinimlerini minimalize etmiş durumda. Öyle ki 2 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 660 gibi ekran katına sahip olan bir bilgisayar bile Anomaly Agent çalıştırabilecek

Enis Kirazoğlu, paylaştığı bir videoda Anomaly Agent’ı böyle anlatmıştı:

Eğer siz de Enis Kirazoğlu ile ekibinin ücretsiz olarak yayınladığı Anomaly Agent’ı denemek isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu arada; oyunun kararlı sürümü için kesinleşmiş bir tarih olmadığını belirtelim.

Webtekno ekibi olarak Kirazoğlu ve Phew Phew Games ekibine başarılar diliyoruz. 

Başa dön tuşu