En Başarılı PC Bakım Programı: Doctor Kerish 2022 İncelemesi

PC bakım programı Doctor Kerish 2022, milyonlarca Windows kullanıcısı tarafından tercih ediliyor. Bir bilgisayar bakım programından fazlasını sunan hizmet, gelişmiş özellikleriyle ön plana çıkıyor. Doctor Kerish 2022 incelemesi ile programın neler sunduğunu ayrıntılı bir formda açıklayacağız.

Doctor Kerish 2022 İncelemesi

Windows bilgisayarlar, kullanılmaya başlandıktan bir mühlet sonra birinci günkü performansı sunamıyor. PC’lerin performansında çeşitli nedenlerden dolayı yavaşlamalar meydana geliyor. Performans konusu hem genel PC kullanıcıları hem de oyuncular için büyük bir ehemmiyete sahip zira tecrübesi direkt etkiliyor.

Bu sorunu çözebilmek için kullanıcıların tercih edebileceği çeşitli programlar bulunuyor. Piyasada bulunan programlar ortasında Doctor Kerish 2022 ön plana çıkıyor. Bunun sebebi ise programın çok sayıda gelişmiş özelliği içerisinde barındırması.

Türkçe lisanını destekleyen ve bu sayede yabancı lisan bilmeyen bireylerin de programı rahat bir formda kullanabilmesini sağlayan Doctor Kerish 2022’de çağdaş bir arayüz yer alıyor. Bu, programın kullanımını inanılmaz ölçüde kolaylaştırıyor.

Bilgisayarın performansında besbelli bir artışın yaşanmasına yardımcı olan programda akıllı PC temizleme özelliği mevcut. Bu fonksiyon, her evraka en son erişilen tarihi göz önünde bulunduruyor. Böylece gerekli olan bir evrakın silinmesini önleyen hizmet, belgeleri en yanlışsız halde temizliyor.

Doctor Kerish 2022, çok can sıkıcı olan Windows çökme sorununu önlüyor ve sistem kusurlarını düzeltiyor. Program, bunun yanı sıra eski önbellek belgelerini da temizliyor. Bu paklık, performansın artmasına yardımcı oluyor.

Bilgisayarı güvenlik açıklarına ve kötü gayeli yazılımlara karşı koruyan program, performans artışının yanı sıra sistem güvenliğini de üst seviyeye çıkarıyor. Böylelikle güvenlik için ek efor sarf etmeden muhtemel tehlikelere karşı korunuyorsunuz.

Çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılan hizmet, kayıt defterinde bulunan kusurları tertipli olarak düzeltiyor. Bu sayede muhtemel problemlerin da önüne geçilmiş oluyor. Tanınan program ayrıyeten PC sıcaklığını izleme imkânı da sunuyor.

Ekstra bir program yüklemenize gerek bırakmayan hizmet, bilgisayarın kaç derece sıcaklığa ulaştığını gerçek vakitli olarak gösteriyor. Bu, bilhassa görüntü oyunu oynarken epey işinize yarayacaktır zira birtakım bilgisayarlar oyun esnasında çok yüksek sıcaklıklara ulaşabiliyor. PC’nizin de yüksek sıcaklığa ulaşıp ulaşmadığını basitçe öğrenebilirsiniz.

Bilgisayar sıcaklığını görüntüleme fonksiyonunun yanı sıra oyun ve internet meseleleri için de çok kıymetli fonksiyonlar mevcut. Oyuncular için de kusursuz bir hizmet olan Kerish Doctor 2022, internet temas hızını optimize ediyor ve hatta oyun performansını güzelleştiriyor.

Popüler programın fiyatlı versiyonunun yanı sıra fiyatsız deneme sürümü de yer alıyor. Fiyatsız deneme sürümü, kullanıcıların programı 15 gün boyunca kullanabilmesine imkan tanıyor.

Programdan şad kalan ve kullanmaya devam etmek kullanıcılar için şu anda olağanüstü bir fırsat da sunuluyor.

Hizmetin resmi web sitesinde 1 yıllık, 2 yıllık ve 3 yıllık olmak üzere üç farklı lisans anahtarı seçeneği bulunuyor. Gereksiniminize en uygun seçeneği seçerek satın alma sürecini gerçekleştirebilirsiniz. Bir lisans anahtarı üç bilgisayarda kullanılabiliyor.

Şu andaki mevcut kampanya ile birlikte 1 yıllık lisans anahtarı 160 TL’den 60 TL’ye, 2 yıllık lisans anahtarı 180 TL’den 80 TL’ye ve 3 yıllık lisans anahtarı ise 200 TL’den 100 TL’ye düştü. Kampanyadan yararlanarak programı çok daha uygun bir fiyat karşılığında satın alabilirsiniz.

Editörün Yorumu

Kerish Doctor 2022, bilgisayarının performansından mutlu olmayan Windows kullanıcıları için mükemmel bir programdır. Milyonlarca sefer indirilen hizmet internet irtibatını optimize etme, oyun performansını düzgünleştirme ve Windows çökmelerini tedbire üzere fonksiyonlarla hem oyunculara hem de genel kullanıcılara hitap ediyor.

Program, bilgisayarın performansında besbelli bir artışın yaşanmasını mümkün hâle getirirken güvenlik açıklarını ortadan kaldırma ve makus hedefli yazılımlara muhafaza üzere özellikler sayesinde kullanıcıların güvenliğini üst seviyeye çıkarıyor.

Doctor Kerish 2022 Özellikleri Listesi

 • Akıllı PC temizliği
 • Akıllı güncelleme
 • Akıllı yanılgı düzeltmesi
 • Windows çökmelerini önleme
 • Oyun performansını iyileştirme
 • PC üzerinde tam denetim imkânı
 • Kötü emelli yazılımlardan koruma
 • İnternet irtibatını optimize etme
 • Eski önbellek belgelerini temizleme
 • Güvenlik açıklarını ortadan kaldırma
 • Hasarlı ve geçersiz kısayolları temizleme
 • Windows ayarlarını ve sistem hizmetlerini optimize etme
Başa dön tuşu