eFootball 2023, Dostluk Maçı Moduna Kavuştu

Konami, yaptığı duyuru ile eFootball 2023 için Dostluk Maçı modunun oyuna eklendiğini müjdeledi. Duyuruda ayrıyeten dört yeni kulüp paketi de kelam konusu. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere serinin şimdiki oyunu, Eylül ayının sonlarına yanlışsız PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series ve Android ile iOS tabanlı aygıtlar için yayınlanmıştı. Bugün prestijiyle birinci yeni içeriğine kavuşan eFootball 2023 içerisinde Dostluk Maçı modu da bulunacak. Ayrıyeten Düş Takımları’ın çevrimiçi dostluk maçlarında seçebilme imkanı ve kadroları güçlendirecek yeni kart paketleri de kelam konusu olacak. Yapılan açıklamanın ayrıntılarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

eFootball 2023 için Dostluk Maçı Modu Yayında

Konami Digital Entertainment B.V. bugün, eFootball 2023’ün konsol sürümüne ‘Friend Match’ (Dostluk Maçı) modunun eklediğini duyurdu. Çevrimiçi topluluğun büyük bir kısmının bu özelliği talep etmesiyle, kullanıcılar artık Düş Kadrolarını kullanabilir, arkadaşlarıyla eşleşebilir ve şahsileştirilmiş ekiplerini ve taktiklerini birbirlerine karşı test edebilirler.

Bu özellik PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10 ve PC Steam dahil olmak üzere farklı platformlarda kullanılabilir durumda.

Dört yeni Kulüp Paketi

Kullanıcıların Dream Team takımlarını güçlendirmelerine yardımcı olmak için, FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern Münih ve Arsenal dahil olmak üzere resmi ortak kulüplerden dördünün yeni Club Pack’leri de eFootball’de artık yerlerini aldı.

Her paket, başlangıç kadrosundaki her konum için bir tane olmak üzere 11 “Göze Çarpan” kart içermekte. Bu, kullanıcılara güçlü bir takım oluşturmalarını sağlamak için farklı durumlar ortasında dengelenmiş kapsamlı bir paket sunuyor. Bu paketler, tecrübeli bir oyuncunun bile Hayal Grubu seçeneklerini geliştirebileceğinden yahut acemilere kendi seçeneklerini oluşturmak için ülkü bir başlangıç noktası sağlayabileceğinden hayli kullanışlı.

2.1.0 sürümü güncellemesi, yakın vakitte eklenen elçimiz Portugal International’lı Bruno Fernandes için yeni bir Premium Ambassador Paketini de beraberinde getirecek. Bu paket, Fernandes’in 2020-21 dönemindeki yıldız formunda, Manchester United için yalnızca 58 rekabetçi fikstürde 45 direkt gol iştirakine katkıda bulunduğu ‘Destansı’ bir kart versiyonunu içerecek. Pakette ayrıyeten, ortalarında Luke Shaw ve Cristiano Ronaldo’nun kartları ve hem Manchester United hem de Portekiz ulusal ekibinde forma giyen oyuncular da dahil olmak üzere toplam 10 “Göze Çarpan” kart yer almakta.

Başa dön tuşu