Days Gone PlayStation 4’te ne kadar yer kaplayacak?

SIE Bende Studio tarafından geliştirilen ve Sony tarafından 26 Nisan’da PlayStation 4 oyuncularına sunulacak olan Days Gone oyununun evrak boyutu belirli oldu.

Days Gone PlayStation 4’te ne kadar yer kaplayacak?

Days Gone tam olarak 67 GB gibi bir belge alanına muhtaçlık duyacak. Oyun 27 GB indirmeden sonra oynanabilir olacak ve geri kalan boyutu art planda sistem indirmeye devam edecek. Birinci gün yaması da alacak olan üretim PlayStation 4 oyuncuları için olağan karşılanacak bir boyuta sahip diyebiliriz.

Bu devasa açık dünya aksiyon macera oyunundaki bozulmuş dünyanın endişeleriyle yüzleşecek yeteneklere ve yüreğe sahip misin? Eski motosiklet çetesi üyesi olan ve vefatın çepeçevre sardığı topraklarda yaşama tutunacak bir sebep arayan ganimet avcısı Deacon St. John’ın yerine geç.

Değerli eşya ve silah üretecek ekipmanlar bulmak için terk edilmiş yerleşkeleri yağmala yahut talihini, adil ticaret yahut daha kanlı yollarla hayatını sürdürmeye çalışan öteki afetzedelerde dene.
 
İnsanoğlu global bir salgın kriziyle tabana vurdu ve Kaçık olarak bilinen yırtıcı yaratıkların istilası altında. Kuvvetli Pasifik Kuzeybatısı’nda yeni bir hayata başlarken atacağın birinci adımlar, birebir vakitte son adımların olabilir. Days Gone 26 Nisan 2019’da Türkçe altyazı seçeneğiyle PlayStation 4 için çıkacak.

Oyunun standart sürümü 429,00 TL, deluxe sürümü 489,00 TL’den PlayStation Store’da ön siparişte.

Aşağıdan Days Gone yarışımıza katılabilirsiniz.

Başa dön tuşu