Dying Light Türkçe altyazı dayanağına kavuştu!

Techland, Ocak 2015’te çıkış yapan açık dünya aksiyon zombi oyunu Dying Light’a resmi Türkçe altyazı seçeneği ekledi. Türkçe altyazı seçeneği şu anda Steam versiyonunda mevcut, geliştirici takım konsollara da yakın zamanda geleceğini söylüyor.

Dying Light Türkçe altyazı takviyesine kavuştu!
 

Steam’de oyunun standart sürümu 59,99 TL, Enhanced sürümü 99,00 TL. Dying Light’a resmi Türkçe lisan dayanağının eklenmesi ikinci oyunda da Türkçe olabileceğini işaret ediyor. Ayrıyeten Dying Light 2’nin Steam sayfası büsbütün Türkçe ve E3 2019 fragmanında da Türkçe altyazı seçeneği mevcut.

Dying Light 2 ilkbahar 2020’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. 

Ayakta kalan son büyük insan yerleşimi, çağdaş karanlık çağda acımasız ve hastalıklı bir dünyada varoluş çabası veriyor. Gün içinde eşkıyalar, farklı kümeler ve açlıktan kırılan afetzedeler sokaklarda hurda avına çıkıyor, bazen gerekirse şiddet kullanarak bulduklarını oburlarının elinden alıyor.

Geceleriyse marazlılar sarıyor her yanı. Yaşayanları avlamak için saklandıkları o karanlık yerlerden çıkıyorlar.
 
İsmin Aiden Caldwell. Marazlı bir afetzedesin. Sıra dışı çevikliğin ve yabanî dövüş marifetlerin, seni bu tehlikeli dünyada güçlü bir müttefik ve değerli bir varlık haline getiriyor. Oburlarının başaramadığı şeyleri başarıyorsun. Kimsenin yürek edemediği yerlere giriyorsun.

Eşsiz yeteneklerinle, bu çürüyen metropolde değişimi sağlamak senin elinde. 

 

Başa dön tuşu