God of War için Hikaye Özeti Videosu Yayınlandı

Sony Interactive Entertainment ve SIE Santa Monica Studio tarafından God of War için öykü özeti videosu yayınlandı. Ragnarök öncesinde hazırlık yapmak için, görüntüyü izlemeyi unutmayın. Keyifli seyirler dileriz.

Oyuncular olarak sabırsızlıkla beklediğimiz God of War Ragnarök, bu yılın son çeyreğinde çıkışını gerçekleştirecek. 9 Kasım 2022 olarak açıklanan çıkış tarihi ile İskandinav sayfasını kapatacak olan büyük macera da başlamış olacak. Fimbulvetr ile başlayacak olan bu süreç, mitolojide kıyamet manasına gelen ve Ragnarök ile sona erecek.

Dünyanın sona ereceği büyük savaşa hazırlık için Kratos ve Atreus olarak, hem dokuz diyarın tamamını gezerek ve yanıtları bulmaya çalışacak hem de diyarların güvenliği ile kendi güvenliğimiz ortasında bir ortaya varmak durumunda olacağız.

God of War için Öykü Özeti Görüntüsünü Kaçırmayın!

Halihazırda ön-sipariş ile satın alabileceğiniz oyun, 2018 yılında çıkan God of War için devam niteliği taşıyor. Haliyle de devam oyunu öncesinde bir evvelki maceranın üzerinden tekrardan geçmek gerekebilir. Şayet bunun için birinci oyunu tekrar oynamak istemiyorsanız yahut yakın bir vakit evvel bitirmiş ve yalnızca hafızanızı tazelemek istiyorsanız, Sony Interactive Entertainment ve SIE Santa Monica Studio tarafından hazırlanış bir özet görüntüsü yayınlandı.

Oyun severler olarak birçoğumuzun tanıdığı, Amerikalı oyuncu, müellif ve The Guild ismindeki internet serisinin üreticisi Felicia Day’in kamera karşısına geçtiği Midgard’ın Mitleri isimli görüntü, Türkçe altyazılı olarak PlayStation Türkiye Youtube hesabı üzerinden de yayınlandı.

Dışarıdaki fırtınayı Fimbulvetr ile özdeşleştirmesi ile görüntüye giriş yapan Day, devamında kütüphaneden bir kitap alıyor ve başlıyor 2018 yılında çıkan oyunun öyküsüne özet geçmeye. Yaklaşık yedi dakikalık uzunluğu olan görüntüde, vakit zaman Alastair Duncan (Mimir) da Felicia Day’e eşlik ediyor. Keyifli seyirler dileriz.

Başa dön tuşu