Dying Light 2 Bloody Ties İçeriği Ertelendi

Normalinde önümüzdeki ay yayınlanması beklenen Dying Light 2 Bloody Ties, Techland tarafından yapılan açıklama ile ertelendi. Ne var ki 2023 yılını beklemeyeceğiz. Takviminizde 10 Kasım 2022 tarihine işaret koyabilirsiniz. Pekala erteleme kararı neden alındı? Ayrıntılar haberimizde.

Birkaç kere ertelenmiş ve vakit içerisinde de sızdırılan ayrıntıları ile sık sık karşımıza çıkmış olan Dying Light 2 Bloody Ties, GamesCom 2022 Açılış Gecesi Canlı yayını sırasında resmi olarak duyurulmuştu. PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch ve Xbox One ve Xbox Series için hazırlanmakta olan genişletme paketi, bizi Katliam Salonu ismi verilen yeni bir yere götürecek. Burası esasen, daha evvelki bir sızıntıda gördüğümüz opera binasıydı. Lakin artık güçlü olanın hayatta kalabileceği ve buna bağlı olarak şöhret ve zafer kazanmış olacağı bir arena haline getirilmiş durumda.

İlerleyişiniz boyunca meydan okumalar, araştırma vazifeleri, yeni silah tipleri, etkileşime girebileceğiniz yeni karakterler ve keşfedilmeyi bekleyen gizler ile dolu olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Şayet çıkışından evvel satın alırsanız, özel bir silah ve kıyafet içerecek Aristocrat paketine erişiminiz de olacak.

Dying Light 2 Bloody Ties İçeriği, Bir Ay Geç Çıkacak

Techland tarafından Twitter üzerinden yapılan duyuru ile çıkışına bir aydan az bir vakit kalmış olan genişletme paketi için fazladan bir ay daha beklemek durumunda kalacağız. Ertelenmenin münasebeti ise aslında bildiğimiz bir şeyden öteye geçemiyor: Teknik meselelerin mümkün olabildiğince giderilebilmesi için daha fazla cilalama yoluna gitmek. Hasılı, daha düzgün bir tecrübe hedefleniyor.

Bakalım fazladan bir ayın sonucunda sahiden teknik problemlerden arınmış bir genişletme paketi gelecek mi karşımıza? Daima birlikte bekleyecek ve göreceğiz.

Başa dön tuşu