Doom Eternal ilk bakış! Cehenneme kadar yolumuz var!

Oyun severlerin büyük bir sabırsızlıkla bekledikleri Doom Eternal sonunda raflardaki yerini aldı. Dinamikleri ve oynanışıyla oyun severlerin dikkatini çekmeyi başaran imali biz de mercek altına aldık.

Doom Eternal, 2016’da raflardaki yerini alan Doom‘un devamı niteliğinde bir oyun. Dünyanın cehenneme dönüştüğü bir gelecekte geçen üretimde, silahlarımızı kuşanarak kendimizi iblislerle dolu bir maceraya bırakıyoruz.

Biz de oyunla ilgili birinci tecrübemizi okurlarımızla paylaşmak istedik. Bunun için de kısa bir video hazırladık. Dilerseniz bu görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bilmeyenler için ufak bir hatırlatmada bulunalım. Doom FPS kelam konusu olduğunda dünyanın önde gelen üretimlerinden biri. ID Software imzası taşıyan üretim, FPS oyunlarının bugüne ulaşmasında büyük bir hisse sahibi diyebiliriz.

Muhtemelen Doom Eternal da bu oyun yapısıyla gelecekteki üretimlere öncülük edecektir. Çünkü oyunda soluksuz bir aksiyon kelam konusu. Oyuna başladığınız birinci dakikadan itibaren kendinizi bir aksiyon denizinin içerisinde buluyorsunuz. 

Üzerinize gelen iblisleri birer birer haklarken, vahşeti iliklerinize kadar hissediyorsunuz.

Önümüzdeki günlerde oyun ile ilgili inceleme görüntümüzü da sizlerle paylaşacağız. Bizleri takip etmeyi unutmayın. 

Başa dön tuşu