Diablo 4 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Diablo 4 çıkış tarihi, Twitter kullanıcısı Aggiornamenti Lumia tarafından yapılan paylaşımlar ile resmi duyuru öncesinde sızdırıldı. Kullanıcının daha evvelki sızıntılarının hakikat çıkmasına bakılırsa, şimdiden bekleyeceğimiz tarihi takvimde işaretleyebiliriz. Ayrıntılar haberimizde.

2023 yılı da oyunlar açısından bu yılı kadar güzel olacak. Her ne kadar fiyatları düşündüğümüzde buruk bir sevinç yaşıyor olsak da, bomba oyunların satışa sunulacağı günleri bekliyoruz. Diablo 4 de bu listede yer alıyor.

Şimdilik Blizzard Entertainment çıkış tarihi konusunda net bir şey söylemiş değil, lakin muhtemelen The Game Awards 2022 gösterisinde yapılacak olan duyuru ile hepimiz huzura kavuşacağız. Fakat bugün yaşanan bir sızıntı ile bu durum erkene alınmış olabilir.

Diablo 4 Çıkış Tarihi Aşikâr Oldu Mu?

Geçmişte Windows ve Xbox mağazaları ile ilgili olarak sızdırdığı bilgiler ile dikkatleri üzerine çekmiş olan Twitter kullanıcısı Aggiornamenti Lumia, Diablo 4 oyununun çıkış tarihini sızdırdı. Hatta öylesine ince bir halde sızdırdı ki, 5 Haziran 2023 Pazartesi günü 23:00 sıralarında faal hale geçeceği ve Xbox üzerinde 80 GB yer kaplayacağı bilgisine de yer vermiş. Elbette bunun ortadaki vakit farkından ötürü birtakım ülkelerde sonraki güne sarkabilme durumu da olacakmış.

Alıntı yaptığı bir öbür paylaşımında ise, oyunun standart sürüme ek olarak Digital Deluxe ve Ultimate olmak üzere üç farklı sürüm ile çıkacağını da belirtmiş kendisi.

Aggiornamenti Lumia daha evvelce satışa sunulmasından evvel Far Cry 6 Game of the Year sürümünü ve Skull and Bones oyununun birinci olarak 8 Kasım 2022 tarihinde çıkacağını isabetli bir formda sızdırmıştı. Yani bu paylaşımlarını dikkate almakta biraz yarar var. Ne kadar gerçek olduğunu ise Cuma günü TSİ 3:10 sıralarında başlayacak olan The Game Awards ile net bir formda öğreneceğiz.

Başa dön tuşu