Crash Bandicoot 4, Steam’e de Geliyor

Orijinal Crash Bandicoot üçlemesi için devam niteliği taşıyan Crash Bandicoot 4: It’s About Time, 2 Ekim 2020 tarihinde için PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulmuştu. Sonraki yıl PC, PlayStation 5, Switch ve Xbox Series kullanıcılarıyla da buluşturulan oyunun sıradaki durağı, görünüşe nazaran bu ay prestijiyle Steam olacak.

Bildiğiniz üzere yeni Crash oyunlarının duyuruluşu ve farklı platformlara da gelişi, enteresan biçimlerde duyuruluyor. Bir gibisi de Canadian Guy Eh isimli Youtuber ile yaşandı. Kullanıcıya Toys For Bob tarafından gönderilmiş olan özel bir pakette, oyunun Steam mağazasına geliş tarihi belirtiliyor.

Crash Bandicoot 4 için Steam Tarihi Muhakkak Oldu

Hayali Aku Aku’s Steam-In Pizza Shack şirketi tarafından gönderilmiş olan bir pizza kutusunun içindeki makbuzda, “Crash Bandicoot 4: It’s About Time 18 Ekim’de Steam’e geliyor.” halinde bir not varmış. Şu an için geliştiricinin ve yayıncının toplumsal medya hesaplarından rastgele bir duyuru yapılmış yahut oyunun Steam sayfası açılmış değil. Haliyle Canadian Guy Eh isimli kullanıcıya gönderilen paketi de bir ön bildiri olarak sayabiliriz.

Crash N. Sane Trilogy paketinin Steam üzerinden de satışa sunulduğunu göz önünde bulunduracak olursak, dördüncü oyunun da gelmesi büyük sürpriz olmaz. Bakalım Activision ile Toys For Bob resmi duyuruyu ne vakit yapacaklar? Gelişmeleri takipte olacağız.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time Konusu

Hikaye olarak yepyeni üçleme için bir devam niteliği taşıyacak olan son oyun, Neo Cortex, Dr. N. Tropy ve Uka Uka’nın uzak bir gezegende mahsur kalmalarından sonrasında başlıyor. Yer ve vakit kavramında devasa bir boşluk açarak kaçmayı başaran üçlü, çoklu kozmosa hâkim olmak amacındadırlar.

Başa dön tuşu