Call of Duty: Modern Warfare II bu haftayı da pas geçmedi

Oyun dünyasının yeni yapımlara aç olduğu şu günlerde, oyunculara ilaç gibi gelen Call of Duty: Modern Warfare II, isminin hakkını vermeye devam ediyor. Satışa sunulmasına haftalar varken ve ön siparişe açılmışken bile en çok satılan oyunlardan biri olarak dikkat çeken Call of Duty: Modern Warfare II, satışa sunulduğu tarih olan 28 Ekim’den sonra Valve’ın kendi konsolunu bile saf dışı bıraktı.

Steam’e ait en çok merak edilen verileri listeler halinde paylaşmasıyla bilinden SteamDB tarafından paylaşılan son listeye baktığımız zaman, Steam’in en çok satılan ürünleri sıralamasının zirvesinde yine Call of Duty: Modern Warfare II’nin bulunduğunu görüyoruz.

Call of Duty: Modern Warfare II bu haftayı da pas geçmedi

İkinci sıraya baktığımız zamansa, Call of Duty’den önce aylarca bu listenin tek hakimi konumunda bulunan Valve’ın kendi el konsolu Steam Deck var. Infinity Ward’ın oyunun iki haftadır Steam Deck’i alaşağı etmesi gerçek bir başarı olarak gösteriliyor.

Listenin üçüncü sırasına geldiğimiz zamansa burada bizleri Sonic Frontiers’ın karşıladığını görüyoruz. 8 Kasım 2022 tarihinde satışa sunulan oyunu yine aynı tarihte satışa sunulan Football Manager 2023 takip ediyor. Listenin ilk beşinin son sırasında ise yine bir Call of Duty: Modern Warfare II oyununu görüyoruz. Ancak burada bir yanlışlığın olmadığını ve bu oyunun birinci sıradaki yapımın farklı bir paketi olduğunu belirtelim.

Başa dön tuşu