Borderlands The Handsome Collection yalnızca 12 TL!

Gearbox Software tarafından geliştirilen Borderlands The Handsome Collection, Steam platformu üzerinden oyunculara yalnızca 12 TL üzerinden satışa sunuldu. 

Borderlands The Handsome Collection yalnızca 12 TL!

Gearbox Software ve 2K tarafından geliştirilen Borderlands 2 ve Pre Squel (Paket içerisinde yer alan oyunlar), Vault Hunters olarak isimlendirilen takımın, psikopat ve şeytani bir beyne sahip olan Handsome Jack‘e ve onun safında yer alan adamlarına karşı uğraşını husus alıyor.

Borderlands 2, Pandora’da yeni ortamlara, yeni düşmanlara ve çeşitli üretilen el bombalarına, sınıf modlarına ve dahasına imkan tanıyan kusursuz bir sisteme sahip. Pre Squel ise olayların daha da öncesine dayanıyor. 

Her biri farklı özelliklere sahip altı farklı karakter ile oynanabilen oyunda, düzey atladıkça açılan yeni yetenekler de kullanıma sunuluyor. Bu sistem sayesinde oynanışı kolaylaştıracak farklı kombinasyonlar yapılabiliyor. 

4 bireye kadar co-op desteği sunan oyunu sizde Steam üzerinden satın alarak arkadaşlarınla bir arada cümbüşün tabanına vurabilirsiniz. Halihazırda oyun PlayStation Plus üyelerine bu ay büsbütün fiyatsız olarak verilmekte. 

İlgili sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Pekala ya siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi aşağıdan bizlere aktarmayı unutmayın.

Başa dön tuşu