Bir Twitter Hesabı, GTA 6 Videoları Paylaşmaya Başladı

X’te GTA 6 ile ilgili paylaşımlar yapan bir hesap, kafaları karıştırdı. Yapılan paylaşımlardan bazıları telif hakkı nedeniyle kaldırılmış durumda. Bazıları ise hâlâ görüntülenebiliyor. Hesabın güvenilirliği ise büyük bir soru işareti.

Video oyun sektörünün tarihinde en çok beklenen oyunlardan birisi hiç şüphesiz GTA 6. Rockstar Games, 2013’te yayınladığı GTA 5’ten sonra kelimenin tam anlamıyla “sırra kadem bastı”. Ekibin GTA 6 üzerinde çalıştığı biliniyor olsa da bugüne dek somut bir gelişme ile karşılaşmadı. Sadece bir kez GTA 6’nın geliştirme aşamasındaki oynanış görüntüleri sızdırıldı. Rockstar Games de bu içerikleri kaldırtmak için düğmeye bastı.

Şimdi sizlere, “gta6leaks_news” kullanıcı adıyla X’te paylaşımlar yapan bir hesaptan bahsedeceğiz. Ağustos ayında açılan bu hesap, 23 Eylül’den bu yana paylaşımlar yapıyor ve ilginçtir ki Rockstar Games’in radarına girmiş gibi görünüyor. Zira hesapta 40 kadar paylaşım olsa da bunların çoğu, telif hakkı sahibinden gelen itiraz nedeniyle kaldırılmış durumda. Bu durum, yapılan paylaşımların gerçekten de GTA 6’dan olabileceğini düşündürüyor.

Hâlâ ulaşılabilen sızıntılar:

Başa dön tuşu