Assassin’s Creed Valhalla Bedava Hafta Sonu Duyuruldu

Fransız yayıncı, Assassin’s Creed Valhalla Ücretsiz Hafta Sonu programını duyurdu. Ayrıyeten arkadaş tavsiyesi programı kapsamında da çeşitli mükafatlar kazanabilmek mümkün olacak. Ayrıntılar haberimizde.

Ubisoft Montreal liderliğinde on dört stüdyo tarafından geliştirilmiş olan oyun, 10 Kasım 2020 tarihinde PC (Epic Games Store ve Ubisoft Connect), PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulmuştu. Bu sefer Viking çağına gittiğimiz oyunda, Eivor isimli bir baskıncı ve beraberindekilerin öyküsü anlatılıyor.

Bildiğiniz üzere Fransız yayıncı, tanınan oyunlarını daha fazla kitleye ulaştırabilmek ve etkin oyuncu sayısını arttırabilmek ismine Ücretsiz Hafta Sonu programı düzenliyor. Bunların bir yenisi de son Assassin’s Creed oyunu için gerçekleşecek.

Assassin’s Creed Valhalla Parasız Hafta Sonu Yarın Başlıyor

Ubisoft tarafından yapılan yeni duyuru ile Viking temalı oyun, 15 – 19 Aralık 2022 tarihinde PC (Epic Games Store ve Ubisoft Connect), PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında fiyatsız olarak oynanabilecek. Halihazırda dijital mağazalardan indirebilmek mümkün oluyor.

Fransız yayıncı birebir vakitte bugünden itibaren 9 Ocak 2023 tarihine kadar sürecek arkadaş tavsiyesi programı ile kullanıcıların davet ettikleri arkadaşları sayesinde çeşitli mükafatlar kazanabileceklerini de duyurdu.

Bahsi geçen mükafatları kazanabilmek için, davet edilen arkadaş(lar)ınızın en az iki saat oynamış olması gerekecek. Davet ettiğiniz arkadaş sayısı bir ise Black Raven (Kara Kuzgun), üç ise Mystical Mount (Mistik Binek), altı ise Jormungandr Sword and Shield (Jormungandr Kılıcı ve Kalkanı) ve on ise Golden Blue Gearset (Altın Mavi Teçhizat Seti) kazanacaksınız ve yirmi dört saat içinde oyundaki envanterinize eklenecek. Kazanacağınız mükafatlar bağlı hesabınıza işleneceği için, öteki bir hesaba transfer edebilmek mümkün olmayacak.

Başa dön tuşu