Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 29 Ağustos – 4 Eylül

Steam’de geçen haftanın en çok satanları listeleri şimdiki olarak yayınlanmaya devam ediliyor. Geride kalan son haftaya ait olarak Valve tarafından yayınlanan listelerin bu yenisinde, bakalım bizleri nasıl bir sıralama karşılıyor? Ayrıntılar haberimizde.

29 Ağustos – 4 Eylül 2022 tarihleri ortasını kapsayan aktüel listenin tepesinde tekrar bir değişiklik yaşanmış değil. Ne var ki, geçtiğimiz haftalarda olduğu üzere, tekrar bariz değişikliklerin olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Listelendi

  1. Steam Deck
  2. Destiny 2: Lightfall (Ön-Sipariş) + Annual Pass
  3. F1 Manager 2022
  4. Marvel’s Spider-Man Remastered
  5. Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition
  6. Dead by Daylight – Resident Evil: Project W Chapter
  7. Cult of the Lamb
  8. Titanfall 2
  9. Hogwarts Legacy (Ön-Sipariş)
  10. Red Dead Redemption 2

Birinci sıranın birebir kaldığı geçtiğimiz haftada, liste karşılaştırması yaptığımız vakit, halihazırda ön-siparişe açılmış olan Destiny 2: Lightfall genişletme paketi ve beraberindeki Annual Pass eklentisinin ikinci sıradaki yerini koruduğunu görebiliyoruz. Bir evvelki haftanın üçüncüsü olan Total War: Warhammer III birinci ondan düşmüş iken, yerine F1 Manager 2022 gelmiş.

Destiny 2 genişletme paketi Lightfall üzere Marvel’s Spider-Man Remastered de mevcut yerini müdafaaya devam ediyor. Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition ise yeni listede üç basamak üst çıkıp, bizi beşinci sırada karşılıyor.

Geçtiğimiz hafta listeye geri dönen isimlerden birisi Resident Evil: Project W Chapter kısmı ile Dead by Daylight iken, başkası ikisi ise Titanfall 2 ve Red Dead Redemption 2 oldu. Asimetrik çok oyunculu hayatta kalma oyunu altıncı, Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiş olan oyun sekizinci ve Vahi Batı temalı oyun ise son sırada yer alıyor.

Son olarak, son devrin tanınan oyunlarından olan Cult of the Lamb iki sıra gerileyerek yedinci basamakta kendisine yer buluyor ve halihazırda ön-siparişte olan Hogwarts: Legacy ise mevcut pozisyonunu muhafazaya devam etmiş.

Başa dön tuşu