God of War’dan herkese hoş bir ikram var!

20 Nisan 2018’de PlayStation 4 için çıkış yapan yeni God of War neredeyse birinci yılını doldurdu ve geliştirici SIE Santa Monica Studio bunun gururuna bir teşekkür görüntüsü paylaştı ve fiyatsız PlayStation 4 dinamik teması yayınladı.

God of War’dan herkese hoş bir ikram var!

Temayı PlayStation Store üzerinden indirebilirsiniz. İndirdikten sonra kullanmak istediğiniz temayı PlayStation 4 sisteminin Ayarlar menüsündeki Temalar seçeneğinden belirleyebilirsiniz. Ayrıyeten Çarşamba günü de fiyatsız God of War avatar seti yayınlanacak.


 
Stüdyo işvereni Shannon Studstill: “Oyun sanayisindeki başka birçok kişi üzere, Santa Monica Studio’da oyunlar yapıyoruz ve güçlü, duygusal olarak bağlanan öyküler anlatmaya çabalıyoruz. Bu yıl stüdyomuzun kuruluşunun da 20. yılı. Şayet Santa Monica Studio’nun önümüzdeki 20 yılını iddia etmek zorunda olsaydım zerre kadar kuşku duymadan; sanatın hayatı yansıttığı, hayatın sanatı yansıttığı yıllarca bahsedilecek öykülü oyunlar yaratmaya devam edeceğimizi söyleyebilirim.”
 
“Yeni God of War’u kucakladığınız ve Santa Monica Studio’nun yeni bir başlangıç yapmasına yardım ettiğiniz için sizlere kalbimizin derinliklerinden teşekkür ederiz. Tüm grubumuzdan size kadar, bu bizim için her şey demek. Artık, önümüzdeki uzun bir seyahat var.”

Temayı buradan indirebilirsiniz. 

Başa dön tuşu