Riot Games Oyunları Game Pass Servisine Haftaya Ekleniyor!

Riot Games oyunları Game Pass servisine hayli yakın bir vakitte eklenecek. Bunun öncesinde, oyunculara sunulacak olan avantajlara değinildi. Ayrıntılar haberimizde.


İlginiz Çekebilir: Game Pass Aralık 2022 Oyunları Belirli Oldu


Bildiğiniz üzere Haziran ayı içerisinde düzenlenen Summer Game Fest 2022 kapsamında, Xbox & Bethesda Games Showcase bu yıl da geri dönmüştü. Birçok değerli duyurunun yapıldığı sunum sırasında, League of Legends, League of Legends: Wild Rift, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve Valorant olmak üzere PC ve taşınabilir Riot Games oyunlarının da Game Pass servisine geleceğini öğrenmiştik. Ayrıyeten oyunlardaki karakterlerin de fiyatlı abonelik servisi kullanıcılarına fiyatsız olacağı da söylenmişti.

Riot Games Oyunları Game Pass Abonelerine Özel Fırsatlar Sunacak

Yakın bir vakit evvel internet sayfası üzerinden yeni bir duyuru yapan şirket, Riot Games ile Game Pass muahedesinin ayrıcalıklarına da ışık tuttu. Buna nazaran, Game Pass ve Riot Games hesaplarınızı birbirine bağlamanız durumunda, 8 Aralık 2022 tarihinden 1 Ocak 2023 tarihine kadar olan süreçte bütün oyunlarda geçerli olacak yüzde yirmi tecrübe puanı mükafatına ek olarak, seçkin ödüllere ve üyelere özel ayrıcalıklara erişim hakkı da elde edeceksiniz.

12 Aralık 2022 Pazartesi günü prestijiyle erişim sağlayabileceğinz mükafatlar, Cep Sage’in Uğuru (Valorant), Usta İşi Sandık ve Anahtar (League of Legends), Nadide Minik Efsane Yumurtası (Teamfight Tactics), Rasgele Tabir Sandığı (League of Legends: Wild Rift) ve Prizmatik Sandık (Legends of Runeterra) olarak sıralanıyor.

Son olarak, Riot Games tarafından belirtilene nazaran, bahsi geçen oyunlara da 13 Aralık 2022 Salı günü TSİ 00:00 sıralarında erişim sağlayabilmeniz de mümkün olacak.

Başa dön tuşu