Alan Wake 2’nin Türkiye Ön Sipariş Fiyatı Zamlandı

Geçtiğimiz haftaki PlayStation etkinliğinde duyurulan Alan Wake 2’nin 389 TL’lik ön sipariş fiyatı, 925 TL olarak değiştirildi.

Geride bıraktığımız Mayıs ayı ile birlikte önümüzdeki haftalarda biz oyuncuları çok güzel günler bekliyor zira tonla oyun tanıtılacak. Daha geçtiğimiz hafta Assassin’s Creed Mirage, Spider-Man 2 ve Alan Wake 2 gibi muhteşem heyecan verici oyunlar duyurulmuştu.

Ancak Türk oyuncular olarak bu haberlere ne kadar sevinsek de birçoğumuzun hevesi, oyunların fiyatı dolayısıyla kursağında kalıyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde AC: Mirage’ın başta makul açıklanan ön sipariş fiyatı, uçuk bir fiyatla değiştirilmişti.

Alan Wake 2 de bu furyaya hemencecik katıldı

Alan Wake 2 PlayStation fiyatı

Alan Wake 2, ilk duyurulduğu zaman Epic Games mağazasında Standart sürümü 322 TL, Deluxe sürümü ise 452 TL fiyat etiketiyle yer alıyordu ancak 26 Mayıs tarihinde bu fiyat Standart sürüm için 599, Deluxe sürüm için 839 TL olarak değiştirilmişti.

Bu fiyat değişikliğinin üzerinden henüz yalnızca 1 hafta geçmişti ki, Alan Wake 2’nin ön sipariş fiyatlarına bir zam daha geldi. Bu yeni değişiklik ile Alan Wake 2’nin Xbox üzerinde standart sürümü 925 TL, Deluxe sürümü ise 1.232 TL oldu.

Assassin’s Creed Mirage’ın Yüreklere Su Serpen Fiyatı Zamlandı (İyi Dediğimiz 3 Gün Yaşamadı)

Ayrıca oyunun PlayStation Türkiye mağazasındaki 389 TL’lik ön sipariş fiyatı da 899 TL olarak değiştirildi. Dolayısıyla Assassin’s Creed: Mirage’ın ardından Alan Wake 2’yi de kaybettik…

Başa dön tuşu