55 TL değerindeki oyun ücretsiz oldu!

Steam’in en büyük rakiplerinden olan Epic Games, yeniden oyuncuları keyifli edecek bir haber ile karşımızda. Fiyatı 55 TL değerinde olan, Mars üzerinde koloniler kurarak ömrü devam ettirmeye çalıştığınız Surviving Mars oyununu oyuncularına fiyatsız olarak sunuyor.

55 TL pahasındaki oyun fiyatsız oldu!

Son vakitlerde fiyatsız oyun konusunda rakiplerinin önüne geçmeyi başaran Epic Games bu hafta da tanınan sayılabilecek Surviving Mars oyununu oyuncularına bu hafta boyunca fiyatsız olarak sunacak.

Bulgar stüdyosu Haemimont Games tarafından geliştirilen ve 2015 yılında piyasaya sürülen bir strateji oyunu olan Surviving Mars oyunununda, amaç Mars gezegeninde bir koloni kurarak ömrü sürdürebilmek.

Surviving Mars oyunu birçok strateji oyununda olduğu üzere; keşfetmeyi, güç ağı kurmayı, kaynakları gerçek kullanmayı ve gelişerek büyümek için mantıklı ve verimli stratejiler kullanmayı gerektiriyor. Yerleşimci modellemeleri birbirlerini etkileyebilecek biçimde tasarlanmış olduğundan, bu modellemeleri kullanırken bu durumu da göz önüne almanız gerekiyor.

Oyun birçok mağazada 55TL bedelinde olmasına rağmen Epic Store,10 Ekim – 17 Ekim tarihleri arasında oyunu ücretsiz olarak kullanıma sunuyor.

Başa dön tuşu