Yeni The Division: Heartland Modları Ortaya Çıktı

Rebs Gaming tarafından sızdırılan bilgiler ile yeni The Division: Heartland modları ortaya çıktı. Direkt Ubisoft Store üzerinden gelen bu bilgiler ile bahsi geçen oyun modları hakkında fikir sahibi olabiliyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

Bizleri küçük bir Orta Amerika kasabasına götürecek olan The Division: Heartland, 2021 yılının Mayıs ayı içerisinde duyurulmuştu. PC, Bulut oyun sistemi ve konsollar için geliştirilmekte olan fiyatsız oyun, The Division cihanına farklı bir perspektiften baktığımız bir tecrübe sunacak.

Açık dünya oynanışın devam ettirileceği ve fiyatsız olacak oyunda, şu vakte kadar karşılaşacağınız en saldırgan ve varsayım edilemez salgın ile gayrete gireceksiniz. Ubisoft tarafından belirtilene nazaran, The Division: Heartland PvE oynanan Expedition ve PvPvE oynanan Storm modları olacak. Her iki mod da oyuncular, bir yandan çevreyi keşfe çıkarken, bir yandan da hayatta kalabilmek için çaba etmek durumunda olacaklar.

Yeni The Division: Heartland Modları Detayları

Herhangi bir net çıkış tarihi olmasa da, Ekim ayı içerisinde yapılan duyuru ile 1 Nisan 2022 ile 31 Mart 2023 ortasındaki bir vakitte çıkacağına işaret edilmişti. Cumartesi günü gerçekleşecek olan Ubisoft Forward sunumunda karşımıza çıkması beklenen fiyatsız oyun için yeni bilgiler gelmeye de devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Assassin’s Creed Mirage oyununu da sızdırmış olan Rebs Gaming, Twitter paylaşımı ile birinci günden iki oyun modunun olacağını sızdırdı.

Doğrudan Ubisofte Store listelemesi ile ortaya çıkan bu iki modun birisi Dark Zone usulündeki Storm Operations olacak. PvEvP halinde gerçekleşecek ve kırk beş oyuncuya kadar takviyenin sunulacağı kadro tabanlı maçlarda, bir yandan ölümcül virüsten kurtulmaya çalışır iken bir yandan da Vultures ismi verilen düşman bir küme ve Rogue casuslar ile uğraş halinde olacaksınız.

Bir başka mod ise PvE olarak oynayabileceğiniz Excursion Operations olacak. Ayrıntılarına nazaran de başka oyuncular ile birlik olup, vazifeleri tamamlayarak ve teçhizat toparlayarak savaş alanına karşı hazırlık yapmanız beklenecekmiş.

Rebs Gaming tarafından sızdırılan bilgilerde, birinci günden oyunda üç sınıfa ayrılmış altı casus bulunacakmış. Kestirim edebileceğiniz üzere, her birinin farklı maharet ve yetenek setleri olacakmış.

The Division: Heartland her ne kadar fiyatsız indirilebilir olacaksa da, çıkışıyla birlikte oyun içi ödeme seçeneklerinin tartıda olması bekleniyor. Bununla birlikte, alfa testine iştirakte bulunmuş olan bireyler tarafından oyunun küçük çaplı bir Dark Zone üzere hissettirdiği söyleniyor.

Başa dön tuşu