Yeni Need for Speed ufukta göründü!

Electronic Arts, yeni Need for Speed oyununun EA Play 2019 etkinliğinde tanıtılmayacağını ancak yeniden de oyunun bu yıl içinde çıkış yapmasının planlandığını duyurdu.

Yeni Need for Speed ufukta göründü!

“Yeni Need for Speed oyunu hakkında daha fazla şey duyacak mısınız? Evet. Oyun bu yıl çıkacak mı? Evet. Haziran ayında bir şey yapacak mıyız? Hayır. Bu kadar kolay lakin “Neredesiniz?” diye sormaya başlamadan evvel size bu bahiste biraz bilgi verelim dedik.

Amacımız bir dizi tanıtım aktifliği yapmak yerine 25 yıllık Need for Speed serisine nitekim unutulmaz bir oyun eklemek.” açıklaması geldi yapımcıdan. Oyun hakkında şu ana kadar rastgele bir bilgiye ve imgeye sahip değiliz. EA Play 2019 ve E3 2019’u es geçeceklerine nazaran oyunu Gamescom 2019’da görme ihtimalimiz yüksek.

EA Play 2019 aktifliğinin 7 – 9 Haziran 2019 tarihleri ortasında Los Angeles’ta Hollywood Palladium konser salonunda düzenlenecek.

Şirket birinci kez bir EA Play etkinliğinde basın konferansı düzenlemeyecek onun yerine yeni oynanış görüntüleri ve Electronic Arts’ın geliştirici gruplarının yaptığı oyunlar ile ilgili yeni ayrıntıların olacağı bir canlı yayın yapılacak.

Başa dön tuşu