Yeni Marvel’s Wolverine Detayları Sızdırıldı

Giant Bomb sitesinin Game Mess Mornings yayınına katılan Jeff Grubb, yeni Marvel’s Wolverine detayları ile izleyicilerin karşısına çıktı. Bu detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir: Spider-Man 2 2023 Sonbaharı Döneminde Çıkacak


Insomniac Games, halihazırda iki PlayStation 5 oyunu üzerinde çalışıyor. Bunlardan biri Spider-Man 2, diğeri de Wolverine. Bildiğiniz gibi her ikisi de 2021 yılının Eylül ayındaki PlayStation 5 Showcase sırasında duyurulmuştu.

Genel olarak iki oyun için de pek bir bilgi paylaşılmamıştı, ama bilhassa Wolverine daha da bir gizem dolu. Geçtiğimiz yıl içerisinde Microsoft, 2023, yani bu yıl, içerisinde çıkacağını söylemişti. Mevcut durum göz önünde bulundurulduğunda, hele ki Spider-Man 2’ye odaklanılmış iken ihtimal dahilinde olmadığını söylemek yanlış olmaz.

Grubb’dan Yeni Marvel’s Wolverine Detayları

Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games merak edilen detayları ne zaman paylaşır bilmiyoruz. Ancak Giant Bomb sitesinin Game Mess Mornings yayınına katılan Jeff Grubb, birtakım detayları gün yüzüne çıkarttı. Söylenene göre, oyunun sınıflandırılması M (Yetişkin) ve bu bağlamda çatışmalardaki şiddet dozajı da bir hayli yüksek olacakmış. Zaten aksi bir durumun olmasını beklemiyorduk, değil mi?

Yayının ilerleyen kısımlarında Wolverine oyununun tamamıyla açık dünya değil, büyük Sony Interactive Entertainment oyunlarından God of War (2018) ile benzer olarak geniş alanların bulunduğu yarı açık dünya olacağı söylenmiş. Bunun yanı sıra, geliştirici stüdyonun filmler ile herhangi bir bağlantısı olmayan oyun ile hayranların karşısına çıkacağı söyleniyor. Logan’ın X-Men ekibine katılmasından önceki zamanda geçen bir hikaye anlatılabilir.

Son olarak, Jeff Grubb tarafından çıkış zamanı olarak 2024 yılın sonbahar mevsiminin hedeflendiğini iddia ediyor. Ancak şöyle bir durum var. Spider-Man 2 bu yılın sonbahar mevsiminde satışa sunulacak iken Wolverine oyununun bir yıl içerisinde yetiştirilmesi çok da olası değil. Hal böyle olunca, 2025 yılına ertelenmesinin hayli ihtimal dahilinde olacağını söylüyor, Grubb.

Başa dön tuşu