Yeni God of War Ragnarök Videosu Yayınlandı

Game Informer tarafından yeni God of War Ragnarök videosu yayınlandı. Oyuna dair yeni şeyler görebildiğimiz, ancak birebir vakitte tadımlık da diyebildiğimiz görüntüyü kaçırmayın.

Bildiğiniz üzere God of War Ragnarök, Game Informer mecmuasının yeni sayısının kapağını süslüyor. Bu da sabırsızlıkla beklenen oyun için yeni ayrıntılar ve yeni oynanış görüntüleri demek. Haliyle Atreus ve Kratos ikilisinin yeni macerasına olan açlığımızı bir müddetliğine dindirebileceğiz. Alışılmış ki 9 Kasım 2022 tarihine daha oldukça vaktin olduğunu da söylemeden geçmeyelim. 

Yeni God of War Ragnarök Görüntüsü Detayları

Yakın bir vakit evvel Baş Çatışma Dizayncısı Mihir Sheth tarafından yapılan röportajın akabinde, bugün Game Informer Youtube kanalı üzerinden yeni God of War Ragnarök oynanış görüntüsü yayınlandı. Bir buçuk dakikadan biraz uzun olan görüntüde, oyunla ilgili yeni şeyler görebilmek mümkün oluyor. 

Sheth, görüntüde da görebileceğiniz üzere hem baltamızı çağırmak hem de silahlarımız ortasında geçiş yapabilmek için kullandığımız üçgen tuşuyla, seçili olan silahımıza nazaran ateş yahut buz ile kaplanmasını sağlayarak düşmanlarımıza daha fazla hasar verebildiğimiz bir Weapon Signature Moves (Silah Mühür Hareketleri) sisteminin bulunduğunu söylemişti. Bunun yanı sıra, farklı kullanımları olan Dauntless Shield (Korkusuzluk Kalkanı) ve Stonewall Shield (Taş Duvar Kalkanı) ile de düşmanlarımızı farklı formlarda bertaraf edebileceğiz. 

Bunların yanı sıra, görüntü sırasında yeni bir yeri ve yeni bir düşman çeşidini görebilmek de mümkün oluyor. Ayrıyeten Atreus uzak aradan düşmanların canına okur iken, farklı yapıları da yıkabiliyor. Kratos ise daha fazla dikey hareket yapabildiği üzere, evvelki oynanış fragmanında gördüğümüz üzere Kaos Bıçakları’nı kanca olarak kullanabiliyor ve kenardan aşağıya atlayıp baltası ile düşmanların başını yararken görebiliyoruz. 

God of War Ragnarök Konusu 

Dünyanın sona ereceği büyük savaşa hazırlık için Kratos ve Atreus olarak, hem dokuz diyarın tamamını gezerek ve karşılıkları bulmaya çalışacak hem de diyarların güvenliği ile kendi güvenliğimiz ortasında bir ortaya varmak durumunda olacağız. 

 

Başa dön tuşu