Cult of the Lamb İçin Büyük Güncelleme Geliyor

Massive Monster tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından da yayınlanan Cult of the Lamb için büyük bir güncelleme geliyor. Şimdilik tüm ayrıntılar verilmemiş olsa da, birinci söylenenler dikkat cazibeli. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Cult of the Lamb, geçtiğimiz yılın en kaliteli roguelike tipi oyunlarından biriydi. Bir hafta içerisinde bir milyon satış barajını geçmişti. Geliştirici tarafından Cadılar Bayramı için Blood Moon Şenlik dahil vakit sonlu içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmış olmasının yanı sıra, büyük bir içerik güncellemesi için de hayli sıkı çalışıyor.

Büyük Cult of the Lamb Güncellemesinden Detaylar

Şu an için rastgele bir tarih verilmemiş olsa da, bu haftanın başında yapılan açıklama ile birtakım ayrıntılar da ortaya çıktı. Söylenene nazaran, güncelleme çatışma ve zindan oynanışına odaklanacak ve her bir silah için ağır hücumlar ekleyecekmiş. Mesela hançer hücumunda, gökten doğrusal bir çizgide hançer yağacak ve düşmanları yere serecekmiş.

Bunların yanı sıra, oyuna derinlik, zorluk, erişilebilirlik ve daha pek çok özellik, ana düşmanlar için işlevler eklenecekmiş. Yani onlarla tekrardan karşılaşmak için neden arıyorsanız, güncellemeyi beklemenizi öneriyoruz.

Ağustos ayı içerisinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulmuş olan Cult of the Lamb oyununda, ele geçirilmiş bir koyunun başından geçenlere şahit oluyoruz. Bu koyun, ilah gibisi bir yabancı tarafından ölmekten kurtarılmış ve haliyle de hayat borcunu ödemek için de yabancı için bir sadık yandaş kümesi oluşturmak durumunda.

Başa dön tuşu