Yeni Dying Light 2 Bloody Ties Fragmanı Yayınlandı

Techland tarafından yeni Dying Light 2 Bloody Ties fragmanı yayınlandı. İki buçuk dakikaya yakın uzunluğu olan fragmanda, bizleri nelerin beklediğine genel bir bakış atılıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Esasen Haziran ayında çıkması beklenen Bloody Ties içeriği, iki kere ertelenmişti. GamesCom 2022 fuarının Açılış Gecesi Canlı yayını sırasında, PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch ve Xbox One ve Xbox Series için 10 Kasım 2022 tarihinde satışa sunulacak olan genişletme paketi, bizi Katliam Salonu ismi verilen yeni bir yere götürecek.

Yeni Dying Light 2 Bloody Ties Fragmanı Ortaya Çıktı

Ana senaryoyu bitirmeden, Tek Çıkış Yolu misyonu sonrasında başlayabileceğimiz Bloody Ties, yeni bir kıssanın, Carnage Manica dahil silahların, meydan okumaların ve yerlerin yanı sıra Gorilla Demolisher, Cataclysm ve Inferno üzere yeni enfeksiyon kapmış düşmanlar ile uğraşa girişeceğimiz kan sporu turnuvasına da katılma hakkı sunacak. Katliam Salonu içinde ayrıyeten Ciro, Astrid ve Skullface üzere kıymetli kişiliklerle de tanışacağız.

Önümüzdeki Perşembe günü yayınlanacak olan Bloody Ties için Techland tarafından yeni bir fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dying Light 2 Konusu

Yirmi yıldan fazla bir müddet evvel Harran’da virüsle savaştık ve kaybettik. Artık yeniden kaybediyoruz. Ayakta kalan son büyük insan yerleşkelerinden biri olan Kent, karmaşaya teslim olmuş durumda. Medeniyet Karanlık Çağ’a geri döndü. Tekrar de, umudumuzu kaybetmedik.

Şehir’in bahtını değiştirme gücüne sahip bir gezginsin. Sıradışı yeteneklerinin bir bedeli var olağan. Mana veremediğin anılarını çözümleyerek gerçekleri öğrenmeye başlarken kendini savaşın ortasında buldun. Düşmanlarını alt etmek ve kendine müttefikler bulmak için maharetlerini geliştir. Bunu yaparken hem kaleme hem kılıca gereksinimin olacak. Gücü elinde tutanların karanlık sırlarını çöz, tarafını seç ve yazgısını belirle. Fakat hareketlerin seni nereye götürürse götürsün insanlığını muhafazayı unutmamalısın.

Başa dön tuşu