Yeni Call of Duty Mobile Sezonu, Haftaya Başlıyor

Ücretsiz Call of Duty Mobile, dönemlik olarak yeni içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmaya devam ediyor. 2022 yılını kapatmadan evvel, yeni Call of Duty Mobile sezonu da Son Hudut ismiyle başlayacak. Serinin resmi sayfası üzerinden merak edilen ayrıntılar da paylaşıldı.

On birinci dönem, yeni Meydan Savaşı 2.0 modu, yeni bir çok oyunculu mod haritası, yılbaşı temalı özel bir aktiflik, Nel Baba Snoop ve Savaş Bileti Kasası 2. Dönem 2021, Son Hudut ile oyuncuların beğenisine sunulacak. Bu içeriklerin ayrıntılı açıklamaları ise şöyle;

Yeni Call of Duty Mobile Dönemi Başlıyor!

Oyuncular, Call of Duty: Mobile’ın 2022’nin son dönemi olan 11. Dönem: “Son Sınır” da en sevdiği operatörü alacaklar ve destansı boyutlarda yıldızlararası bir savaşa hazırlanacaklar. Yeni dönem 14 Aralık’ta Android ve iOS üzerinden erişilebilir olacak.

Yeni dönemle birlikte yeni uzay temalı operatörler, yeni Meydan Savaşı 2.0 modu, yeni “Yol Ayrımı” haritası, yılbaşı temalı Snoop Dogg – Noel Baba Snoop operatörü ve birçok özel temalı içerikler de oyuna ekleniyor.

Call of Duty: Mobile 11. Dönem: Son Hudut ile birlikte 50 kademelik yeni savaş bileti, Sliver – Kuyruklu Yıldız Bulucu ve Sinaptik operatörleri, EM2 – Yaldızlı Çekiç ve AGR 556 – Mars Mühimmatı üzere yeni silahlar, özel içerikler, yeni silah şablonları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar ve birçok yeni özel içerik de oyun severlerin beğenisine sunulacak.

Android ve iOS üzerinden 14 Aralık’tan itibaren indirilebilir olacak yeni dönem Son Hudut ile birlikte gelecek olan yeni güncellemeler ve içerikler ise şu formda;

Meydan Savaşı 2.0 – Yeni Meydan Savaşı 2.0 modunda temel kurallar birebir kalıyor, lakin yeni devasa Yol Ayrımı haritasında yer alan Savaş Canavarı Tank aracının eklenmesiyle oyun modunun istikrarları sonsuza kadar değişecek.

Yeni Çok Oyunculu Haritası – Yeni “Yol Ayrımı” haritası, bir evvelki dönemde bulunan Yol Ayrımında Savaş haritasının genişlemiş hali olarak karşımıza çıkıyor. Medyan Savaşı 2.0 modu için NATO özel kuvvetleri tarafından pusuya düşürülmeye hazır destansı, karla kaplı, büyük ölçekli bir atmosfer sunuyor.

Katlederek Sona Ulaş – Temalı Aktiflik – Oyuncular yeni dönemde Yılbaşı temalı yeni ve heyecan verici bir aktiflikte yer alacaklar ve donmuş bir silah taslağı ve destansı bir operatör görünümü üzere kimi özel yeni öğeleri kazanma bahtı yakalayacaklar.

Noel Baba Snoop – Yeni yılı ho-ho-ho üslubunda kutlamak için efsane operatör Call of Duty: Mobile’a geri dönüyor. Snoop Dogg – Noel Baba Snoop operatör görünümü, RUS-79U – Yılbaşı Işıkları silahının ve daha fazla temalı öğeler de yeni dönemde oyuncuları bekliyor.

Savaş Bileti Kasası 2.Sezon 2021 – Hesaplaşma Günü dönemindeki Savaş Biletini tamamlamış olmayı ister miydiniz? Oyuncular kaçırdıkları içeriklere erişimin kilidini açmak ve evvelki Savaş Biletini açmak için yeni Savaş Bileti Kasasını kullanabilecekler.

Başa dön tuşu