Uzun Evil West Oynanış Videosu Yayında

Geliştirici stüdyo tarafından uzun Evil West oynanış videosu yayına verildi. Uzun vakittir ortalarda görünmemiş olan oyun, yeni görüntüsü ile dikkatleri bir sefer daha üzerine çekecekmiş üzere görünüyor. Ayrıntılar haberimizde.

Flying Wild Hog tarafından PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayınlanacak olan Evil West, The Game Awards 2020 gösterisinde duyurulmuştu. 2021 yılının Aralık ayında 2022 yılına ertelendiği açıklanan oyunun resmi çıkış tarihi 20 Eylül 2022 olarak belirlenmişti.

Karanlık bir tehdidin Amerikan sonunu yok etmekte olduğu öyküye nazaran, çok kapalı vampir avcısı enstitüsünün son casuslarından birisi olarak biz ise hem insanlığın hem de Birleşik Devletler topraklarının kurtuluşa giden son umudu Jesse Rentier rolünde olacağız.

İster tek başımıza yahut bir arkadaşımız ile oynayabileceğimiz Evil West oyununda, tehlikeli birçok yaratık ile aksiyon dolu çabalara gireceğiz. Yer yer keşif de yapabilecek iken, bir yandan silahlarımızı ve avcılık araçlarımızı geliştirebilecek ve yeni destekler (perk) açabilecek ve kendi tarzımıza nazaran bir oyun tecrübesi oluşturabileceğiz.

Uzun Evil West Oynanış Görüntüsü Neler Sunuyor?

Uzun vakittir haber alamadığımız ve Summer Game Fest etkinliklerinde de karşımıza çıkmamış olan oyun için on bir dakikaya yakın bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Hem yakın dövüş hem de ateşli silah kullanımının bir ortada kullanıldığını gördüğümüz görüntüde, yakın dövüşün de bir oldukça ehemmiyet arz edeceğini anlıyoruz.

İlerleyen kısımlarda doğaüstü silahların da ekranımıza geldiği yeni Evil West görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler!

Başa dön tuşu