Yeni A Plague Tale: Requiem Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Focus Entertainment ve Asobo Studio, Xbox & Bethesda Games Showcase sırasında yeni A Plague Tale: Requiem oynanış fragmanı yayınladılar. Yeni fragman ve oyunun kıssasıyla ilgili ayrıntılar haberimizde.

2019 yılında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulan ve geçtiğimiz sene de Amazon Luna, PlayStation 5, Switch (bulut) ve Xbox Series versiyonları ile karşımıza çıkan A Plague Tale: Innocence sonrasında, devam oyunu A Plague Tale: Requiem de bir evvelki Xbox & Bethesda Games Showcase sırasında duyurulmuştu.

The Game Awards 2021 gösterisinde gösterilen birinci oynanış fragmanının akabinde, bugün bir yenisi düzenlenmiş olan Xbox & Bethesda Showcase sırasında devam oyunu yeni bir oynanış fragmanı ile tekrar karşımıza çıktı.

Hikaye olarak birinci oyunun kaldığı yerden devam edecek olan A Plague Tale: Requiem’da, Amicia ve Hugo kardeşlerin güneyin ücra köşelerindeki yeni bölgelere ve canlı kentlere seyahatini göreceğiz. Burada yeni bir hayata başlama teşebbüsünde bulunmak isteyen ikilinin hayatı, Hugo’nun güçlerinin bir kere daha uyanması ve ortalığı yakıp yıkan sıçan dalgasının dönüşü ile tekrar bir kabustan farksız hale gelecek.

Tekrardan kaçmak durumunda kalan Amicia ve Hugo, kendilerine bir kehanette bulunan açık denizdeki bir adanın kurtuluşa giden yolda kilit rol oynadığına dair umutla harekete geçiyorlar.

Yeni A Plague Tale: Requiem Oynanış Fragmanı Ortaya Çıktı

Şimdilik net bir çıkış tarihi olmasa da, 2022 yıl içerisinde PC (Steam), PlayStation 5, Switch (Bulut) ve Xbox Series için satışa sunulacak olan A Plague Tale: Requiem için yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu