Xbox One X Cyberpunk 2077 özel versiyonu duyuruldu!

Microsoft, 2020 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077 temasına sahip olan oyun konsolu Xbox One X’in tanıtım görüntüsünü yayınladı.

Xbox One X Cyberpunk 2077 özel versiyonu duyuruldu!

Oyun tutkunlarının da bildiği üzere CD PROJEKT RED, 2020 yılının en çok merak edilen ve heyecanla beklenen oyunlarından bir tanesi olan Cyberpunk 2077’yi eylül ayında oyuncuların beğenisine sunacak. Oyuncuları bu kadar heyecanlandırmayı başaran etkenlerden biri de oyun içerisinde Keanu Reeves karakterinin yer alacak olması.

Biz oyuncular, oyunun çıkışını bekleyedururken oyun ile ilgili bir haber de Micosoft tarafından geldi. Microsoft, oyuna özel gelecek olan Xbox One X Cyberpunk 2077 versiyonunu duyurdu. Konsolun tasarımı ise kestirim edileceği üzere büsbütün oyunun çizgilerinde hazırlanmış durumda. Firmanın itinayla hazırlamış olduğu ve YouTube kanalı üzerinden paylaşıma sunduğu tanıtım videoasunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bu görüntü paylaşımı ile ortaya çıkan özel seri konsolların Haziran 2020 tarihinde piyasaya çıkacağının bilgisi de verilmiş. Burada asıl merak edilen ise şu; olağanda Eylül ayında piyasaya sunulması beklenen oyun için, sınırlı sayıda üretilecek olan konsolu tercih eden kullanıcılara erken erişim mi verilecek? sorusunun karşılığı.

Sizler bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Xbox One X Cyberpunk 2077 versiyonunu satın alan oyuncular, Cyberpunk 2077 oyununa erken erişim ayrıcalığına kavuşacaklar mı?

Başa dön tuşu