Xbox Game Pass Ultimate duyuruldu!

Microsoft bir aylık Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass aboneliğini $14.99 fiyattan içerecek paket Xbox Game Pass Ultimate’i duyurdu.

Xbox Game Pass Ultimate duyuruldu!

Bugünden itibaren, hudutlu sayıda Xbox Insider topluluğu üyesi Xbox Game Pass Ultimate’e katılmak ve test etmek için davet edilecek. Bu yılın ilerleyen vakitlerinde tüm Xbox One kullanıcılarının erişimine açılacak. Daha fazla bilgi açıklanmadı. 

Buna ek olarak Microsoft, disk şoförü bulanmayan Xbox One konsolu Xbox One S All-Digital Edition’ı resmi olarak duyurdu. 

7 Mayıs’ta $249.99 fiyattan satışa sunulacak. 1 TB sabit disk kapasitesine sahip olacak olan Xbox One S All-Digital Edition,  Minecraft, Forza Horizon 3 ve Sea of Thieves ile birlikte satışa sunulacak. Oyunlar sisteme yüklü halde kullanıcılara verilecek. 

Microsoft’un sayfasında yazan tanıtım yazısına bakacak olursak; Xbox One S All-Digital Edition ile büsbütün dijitale geçin ve bulutta dijital oyunlardan oluşan ve istediğiniz yerden erişebileceğiniz bir kütüphane oluşturun.

Bulut kayıtlarınızı istediğiniz yere götürün, ön sipariş verin ve çıktıkları an oynamaya hazır olmak için yakında çıkacak oyunların ön yüklemesini yapın. Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde şahane oyunu keşfederek ve indirerek seçeneklerinizi genişletin. (Xbox Game Pass birinci üç ay için 1$)

Başa dön tuşu